Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Franciaországba vannak angol...

Franciaországba vannak angol területek?

Figyelt kérdés
Ahol csak angolul beszélnek...olyan város vagy megye van Franciaországban?
2011. nov. 11. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugye most csak viccelsz??

Tanultál Te történelmet???

A franciák és az angolok utálják egymást. Miért lennének akkor angol területek? Én mikor kinn voltam Párizsba azért nem akartak kiszolgálni mert angolul beszéltem.

Biztos van egy két francia aki beszél angolul de nincs olyan terólet ahol csak angolul beszélnek...

2011. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak az angolokat utálják, de őket kifejezetten. Akik beszélnek is angolul, ők is csak akkor szólalnak meg, ha valamiért tényleg muszáj, pl. üzleti ügy, és sok forog kockán. De pl. üzleti ügy lehetne az is, hogy kiszolgálnak, ha angolul rendelsz-na nem ilyen kaliberűre gondoltam a fentebb említett mondatommal-de ilyenkor tényleg sokszor nem szolgálnak ki, az se érdekli őket, ha elesnek a bevételtől. Már egy ideje itt élek, a férjem francia, szóval van tapasztalatom. Nagyon nagyon büszkék a származásukra, és már csak ezért sem szólalnak meg más nyelven, de ha mégis erre vetemednek, akkor igyekeznek ezt nem angolul tenni.
2011. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még arra készülj fel, hogy téged se fognak keblükre ölelni, magyarként. Sokan fognak utálni, de ne törődj velük. Legalább nem vagy angol, ez vigasztaljon.
2011. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A franciák csak magukat szeretik.
2011. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!