Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kubinkába szeretnék ellátogatn...

Kubinkába szeretnék ellátogatni a tank múzeumba, valaki esetleg meg tudná mondani hogy mennyi a beugró oda?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt néz körül, angolul van!

2011. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmi....
2011. nov. 28. 22:08
 3/4 anonim válasza:

Most néztem utána részletesen mert én is tervezem, hogy elmegyek oda.


Mivel "speciális" területen van, ezért engedélyt kell kérni hozzá a hadügyminisztériumtól, meg csak guide-dal lehet bemenni aki előadást tart neked. Oroszoknak 100 RUB (kb. 700 Ft), nem oroszoknak ellenben kb. 120 € (36e Ft). És innen megy még feljebb pl. ha nem vonattal mész ki (mert nem tudsz oroszul), vagy spéci túraügynökséggel mész oda kocsival/taxival. Szal nem olcsó mulatság, és irtózatos lehúzás.


[link]

Ja, és nyilván ha csak magyarul beszélsz akkor az egész felejtős.

2013. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ma voltam ott. 300 rubel alatt kijött az oda-vissza vasút Moszkvából, 400 rubel a taxi a vasútállomásról oda-vissza (vagy gyalogolsz 1,5 km-t a Moszvka-Minszk autópályán...), a belépő 600 rubel és másik 600ért fényképezhetsz. Ja, és annyi feltétel van, hogy belépéskor be kell mutatni az útlevelet vízummal és odaadni nekik az erről készült fénymásolatot.


Egyébként mbtvt.ru az oldaluk címe, és nagyon megéri elmenni Kubinkába.

2013. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!