Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megszűnik a 4 napos pályamatri...

Megszűnik a 4 napos pályamatrica, csak 10 napos lesz. Lassan olcsóbb lesz a fapados repülő?

Figyelt kérdés
[link]

2011. dec. 8. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Nem mindegy? A mai benzinárak mellett akinek van pénze annyit autózni, amihez már autópályamatrica szükséges, annak nem lesz gond a matrica ára.


Mellesleg a hasonlatod nem valami jó. Fapados repülő ne jár Pécsre vagy Nyíregyházára.

2011. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Mellesleg, ha nem egy ember ül egy autóban, hanem egy egész család, akkor még ígyis olcsóbb, mint a fapados repülő, mert a repcsi esetén mindenkinek meg kell venni egy jegyet, a kocsival meg ugyanannyiba kerül 1 ember szállítása, mint öté.
2011. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Látod, ez a kormány nem sarcolja a zembereket, csakis a kedvüket lesi :) Mindenki többet akar fizetni az autózásért, a kétharmad ezért felhatalmazta a fülkeforradalmi ormányt, hogy emelje meg a jövedéki adót, a forgalmi adót az üzemanyagokon, szedjen be 10 napos díjat még akkor is, ha az ember csak egy hétvégét akarja használni az autópályát, sőt még baleseti adót is kelljen fizetni, hiszen annyi a pénze az embereknek, hogy amúgy nem is tudnák hová tenni...
2011. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Egy hete még arról volt itt kérdés, hogy a négynapos és a tíznapos is megszűnik és csak az éves lesz,ami minden autósnak kötelező.

Akkor most mi az igaz?

2011. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy hétre mész nyaralni, akkor eddig is a 10 napos kellett, vagy 2 db négynapos. Mondjuk a hétvégi kiruccanásokra tényleg jó volt a négynapos, de hát így jártunk. Majd megyünk a főúton, legalább látjuk a tájat is.
2011. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

"Majd megyünk a főúton, legalább látjuk a tájat is."


Sőt, menjél biciklivel mondjuk Pestről Siófokra. Még többet fogsz látni a tájból :) Ugye, milyen rendes és jó fej kormányunk van?

2011. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

13:16 0%

Miért lettem leszavazva, én csak erre utaltam?!


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__243..

2011. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg sokkal kevésbé unalmas és jóval tartalmasabb élmény a főúton menni. Én a múltkor a 4-es úton mentem Debrecenbe az M3-as helyett és megérte. Sosem unatkoztunk út közben, áthaladtunk érdekes városokon, falvakon, lehetett menni megfontolt, komótos tempóval a 130-as száguldás helyett.
2011. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Budapest-Siófok a legrosszabb példa, hiszen ott mindegy, merre és mikor mész, mindig dugó van.
2011. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 jaki812 válasza:
Arról nem hallottatok hogy esetleg a főutakra is kell majd matrica? Múltkor erről beszélgettek a rádióban az autópályakezelő vmelyik emberével. :O Bár nem igazán tudom hogy ott mit kéne megfizetni. Talán a biztonságos jó minőségű utakat? xD Hát sok olyan nincs, olyan utak vannak néhol hogy siralmas mégis főút. Úthasználati díj meg van a benzin árba is valamennyi :@
2011. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!