Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol volt és mennyibe került...

Hol volt és mennyibe került életed legdrágább utazása/nyaralása?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Egy megállót mentem és pont jött az ellenőr. nem volt nálam a bérletem, de mondta, hogy nem baj csak majd később be kell mutatni. Természetesen elveszítettem a bérletem, ezért 12ezres pótdíjat számláztak ki. Na az kifejezetten drága 100 méter volt.
2011. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, látom, komolyan vetted a kérdést. :D
2011. dec. 9. 15:37
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
A ferjemmel voltunk bora-boran, ez volt a legszebb nyaralasom eddig, kb 2 millio forintba kerult,de ebben mar sok extra is benne volt,nem csak a szalloda,meg a repjegyek. Mielott valaki azzal jonne,hogy nagykepuskodom,en sosem mondom el az ismeroseimnek,igy kepeket se teszek facebookra,altalaban ezek a mi titkaink.:)
2011. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

utsó..

nem rakod fel face-re meg iwiwre se..amikor 2 milliós útra mész..

aztaa..

na ilyet se hallottam még

de akkor ki tudja, akinek elmondod? kollégák? távolabbi rokonok? látod, ez olyan hihetetlen, hogy nem is értem:)


amúgy spórolós ember vagyok, nekem 550 ezer volt a legdrágább mindenféle kedvezményt előrefoglalást stb..kihasználva

2011. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Max a szuleim, nem vagyok az a meselgetos tipus,nem miattuk utazunk.
2011. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Életünk eddigi legdrágább utazása a feleségemmel volt, a nászutunkon. Mindennel együtt 720.000 Ft-ba került fejenként, azaz összesen 1.440.000 Ft volt.
2011. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
630 ezer, szüleimmel első utunk Egyiptomba. Szállás illetékkel 160 ezer/fő + 3 fakultatív kirándulás (Kairó, Luxor, giftun sziget)
2011. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
90%
barátnőm hisztizett, hogy menjünk nyaralni Balatonfüredre, 4nap alatt elment 100,000 forint, így utólag is rossz rágondolni
2011. dec. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

huuh. sztem Santorini volt eddig a legdrágább. főszezonban voltunk egy hetet, kb 100e/koponya volt a szállás+utazás, ezen felül kajára még tuti elvertünk 4en egy másik 100ast a héten :)


ennél drágább nyaralásra azért már sajnálnám a pénzt. inkább annak a híve vagyok, hogy sok helyre menjünk pár napra, mintsem seggkinyalós helyen rezegtessük a testünket 2 hétig.

2012. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk a legdrágább hely Korzika volt, mivel augusztusba mentünk és szállásfoglalás nélkül. Mindenhol teltház volt, egy méregdrága szállodában volt csak hely, ahol több mint 100 ezer volt egy éjszaka. Ennél még a thai-malájziai túránk is olcsóbb volt és látványosabb.

A képkitevéssel kapcsolatban, én nem azért utazok, hogy képeket rakosgassak fel a netre a kíváncsi szemeknek. Főleg hogy nincs se facebook-om, se iwiw-em. Nem is érdekel.

2012. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!