Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A malev gepek ferihegy 1 vagy...

A malev gepek ferihegy 1 vagy 2-n szallnak le? Es hogy jutok el onnan a nyugatiig a legegyszerubben?

Figyelt kérdés
Kb 2x jartam Budapesten, es 1x repultem. 18 eves vagyok, most jovok egyedul haza a mamamhoz, es fogalmam nincs, hogyha megerkezem onnan hova tovabb. A jegyrendelesnel is csak ferihegyet irtak, semmi szamjelzes. El lehet tevedni a repteren? Nagy? Kerlek titeket,amilyen reszletesen es egyszeruen csak tudjatok irjatok le, mit hol talalok es hogy jutok el a nyugatiig a legegyszerubben. Onnan meg tovabb kell mennem,mert videken laknak,de nagyon felek,hogy eltevedek Budapesten.:( Egyszer volt mar ra pelda, es pont olyan embereket sikerult kerdeznem,hogy egyikuk se segitett.
2011. dec. 29. 10:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én a helyedben taxival mennék, reptéri transzfert kell kérni, és akkor egységes a tarifa.

Hogy Ferihegy 1 vagy 2, az attól is függ, hogy honnan jön a gép...

Ferihegyről jár már vonat amúgy, asszem pont a Nyugatiba, de elég körülményes, meg csak az egyik terminálról érhető el rendesen.

Szerintem tényleg a taxi a legjobb.

2011. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mindenkepp tomegkozlekedessel megyek. En ugy tudom, de lehet rosszul, mindig az egyik terminalra fapadosak jonnek, a masikra meg a "normal", csak nem tudom melyik-melyik. De azt tudom, hogy innen nem megy egyenes vonatjarat. Muszaj atszallni. Csak nem tudom ez az 1 vagy a 2, marmint mi a neve.
2011. dec. 29. 12:02
 3/24 anonim ***** válasza:

A Malév gépek Ferihegy 2-n szállnak le, és általában az A terminálon (de az A és B terminál egymás mellett van, úgyhogy teljesen mindegy, hogy melyiken.) Malév gép az 1-es terminált nem használja.

Ha leszálltál, akkor kimész a terminál elé, ott lesz egy buszmegálló, megvárod a 200E jelű BKV buszt (menetrend: [link] felszállsz rá elmész a Ferihegy vasútállomás megállóig, ez a 4. megálló. Itt felszállsz a Nyugatiba tartó vonatra, és bemész vele a Nyugatiba. Onnan nem tudom, hogy hova mész, de a nyugatit kérdezted, ezzel pedig eljutsz oda.

A vonatmenetrendet a www.mav-start.hu honlapon tudod megnézni, beállítod a dátumot, indulás: Ferihegy, érkezés: Nyugati és már meg is kapod.

2011. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha háttal állsz a reptérnek (már kint a vasút állomáson), akkor a balról jobbra haladó vonatra kell felszállnod. A Nyugari pu. a legutolsó állomás.


Amúgy honnan jössz?

2011. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Megneztem a wizzair honlapjan,ott irjak,hogy az az 1-es, akkor ahogy a masodik is irja, az enyem a kettes lesz. Meg regebben hallottam, hogy a kettesrol nincs kozvetlen jarat, de nem gondoltam,hogy 4 megallonyira van, ferihegy 1, az eleg messze van, gondoltam 1-2perc. Helsinkibol jovok. Ez szamit? Nagyon szepen koszonom, aki segit.
2011. dec. 29. 14:34
 6/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs amúgy messze a vasút állomás. Nem számít, csak érdekelt.
2011. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De ha ferihegy 2-rol is tudok csak vasuttal menni, akkor miert olvasom itt is, es a legtobb mas forumon is,hogy mindenki azt irja muszaj eloszor busszal, majd atszallni vonatra vagy metrora? De en orulnek a legjobban, ha nem kellene atszallni,de akkor most mi az igazsag?
2011. dec. 29. 14:51
 8/24 anonim ***** válasza:

Google earth-öt ismered?

Vagy jobbat mondok. utvonalterv.hu


itt a tréképek alapján meglátod, hogy miért kell buszozni. Amúgy szerintem a legegyszerűbb az lenne, hogy. Kilépsz a terminálból. Oda mész egy taxishoz, hogy vigyen el a ferihegyi vasútállomsára. Legalább nem kell buszozni..

2011. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A (Liszt)Ferihegy 2-n nincs vasút, és a két terminál elég messze van egymástól (relatíve messze, ha az 2A és a 2B terminál távolságát vesszük alapul). Ezért KELL valahogy eljutnod a Ferihegy vasútállomásra. Mert a vasút a (Liszt)Ferihegy 1-et keresztezni, nem a 2-t.

Leírtam, hogy hogy jutsz el a vasútra: 200E busz négy megálló.

2011. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso. Maps pedig azert nem a baratom, mert a komolyabb grafikaju oldalak be se toltodnek, sz.r a netem.
2011. dec. 29. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!