Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ukrajna Szerintetek?

Ukrajna Szerintetek?

Figyelt kérdés
most mi a helyzet megéri e még kimenni tankolni vásárolni 70 km re lakom milyen a határ mennyire kötegednek.közelebbi boltokba érdemes e bemenni vagy be kell menni Beregszászra? édességek.ruha cipő fűszerek háztartási dolgok érdekelnének.Légy-szíves értelmes válaszokat és ha lehet olyanoktól aki jár vagy volt már kint. köszi

2012. jan. 2. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
én ungváron élek,épp ma utaztam haza tőletek.gyenge a forint,de ha kannát is hozol,akkor még megéri.mondjuk m.o-n vásárolok,de ha a mennyiségre mégy,akkor persze itt jobb a piacon ruhát venni.a határon nem kötekednek,és nehogy adj 200ft-t,ahogyan a beszari idióták szoktak.az édesség megéri,a fűszer szintén,háztartási dolgok semmi esetre sem,főleg a jelenlegi árfolyam mellett.
2012. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
amin tud az ember azon spórolna még ha csak pár ezret akkor is,ezért gondoltam hátha megérné még. talán megpróbálom és kinézek valamikor.köszönöm a válaszodat!
2012. jan. 2. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy várj egy kicsit amig erősebb lessz a forint.
2012. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!