Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Itt kaphatom a leggyorsabban...

Itt kaphatom a leggyorsabban a valaszt. Segitetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kaptam karacsonyra egy xbox 360 kinectedet de olaszorszagban. azaz magyarorszagon elek de a tesom itt lakik olaszban ès kinn toltottem a karit. a kerdesem:

hogy lehet haza szallitani a repulon az xboxot? talan a kezi poggyazba?? esetleg nem vehetik el?? vagy hogy csinaljam hogy semmi kepp se vegyek el? tippek otletek?

koszonom elore is : ) ja es bocsi az ekezet hiany miatt.. de itt az nincs:D


2012. jan. 2. 21:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
Menj haza busszal.
2012. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kifitezed a 150 ezres rep jegyet? :D
2012. jan. 2. 21:44
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
miért nem teszed a csomagodba? (nem a kézibe)
2012. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
49%
Ha beszéled a nyelvet, te felhívod a légitársaságot, és megkérdezed. Ha nem, megkérsz egy felnőttet.
2012. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan beteheted a kézipoggyászba is ha belefér.

Vagy rakhatod a nagy bőröndbe amit feladsz..(csak jól csomagold be,és tedd a ruhák közé,hogy szállításnál ne törjön el.De én a kézipoggyászt választanám.

2012. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
beszèlem perfekt a nyelvet... de nem akarom felhivni nagyon 450ft/perc alapu telefonszamot.... èn is ugy gondoltam hogy bele rakom a kezibe onnan nem vehetik el. ( remelem)
2012. jan. 2. 22:25
 7/15 anonim válasza:
0%

bocsi, de a kéziből is elvehetik, erre ne appellálj!


gondolj a körömvágó ollóra, azt se veszik el a kéziből?

2012. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Vidd kézibe, nehogy megsérüljön. Semmiképpen sem vehetik el, mivel nincs vámhatár EU-n belül! Tehát vámos meg sem nézi, mit hozol vagy viszel Olaszból.
2012. jan. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem is kézi, a bőröndből kilophatják!!!


semmi értékeset nem szabad a bőröndbe tenni csak a kézipoggyászba!!!


amúgy ha laptopot fel lehet vinni, xboxot miért ne lehetne

2012. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

23.03.... hogy jön az olló ide? szerinted az xbox az szúró/vágó fegyvernek minősül, vagy mi? :D


vannak szabályok, mit NEM szaba dkézipoggyászba tenni, de hát az xbox se nem olló, se nem kés, se nem folyadék, stb stb. ugyanolyna, mintha alaptopját vinné fel.


amit meg nem szabad kézibe vinni, azt megkérik, hogy csekkold be, de nem "elveszik" más ember tulajdonát! jó, egy olló kit érdekel vagy egy üveg lekvár na, jó hogy kidobatják, de senki nem fogja elvenni az xboxját.

2012. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!