Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Futárszolgálat meg vannak...

Futárszolgálat meg vannak hülyülve?

Figyelt kérdés
Még karácsony előtt rendeltem egy számítógép házat, és azon a héten ki kellett volna hogy hozzák. A honlapon cím telefonszám minden rendesen meg van adva. Még most januárban sem érkezett meg a rendelt termék ,írtam a cégnek és mondták hogy a terméket elküldték és a futárszolgálat egy hét múlva hogy én elutasítottam a terméket és nem vettem át,és ha kérem újra kiküldik nekem a csomagot 1 munkanapon belül . Hát írtam a cégnek hogy én vártam a csomagot és minden nap itthon voltam de hozzám egyetlen egy futárszolgálat nem jött ki és kérem a terméket . Ezt most hétfőn írtam a cégnek és este 22-kor válaszoltak utána írtam még neki hogy küldjék ki a terméket . Ha tegnap feladták akkor holnap kellene kiérkeznie ? Ha esetleg megint nem érkezik meg mondjuk szombatig akkor visszamondhatom a terméket?Max megrendelem máshonnan (konkrétan a cuccot a chipnet oldalról rendeltem)

2012. jan. 4. 17:03
 1/1 anonim válasza:
szerintem ezt nem az utazásba kellene kérdezni. a sofőrnek nyilván nem volt ideje kivenni, és csinált 1 ilyet.
2012. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!