Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha repülővel...

Miért van az hogy ha repülővel megyek és az oda-vissza út ugyan arra a napra esik akkor nagyon drága a jegy?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert főleg az üzletemberek utaznak így, azoknak meg mindenképpen menni kell, meg amúgy is a cég fizeti és ezt tudják a légitársaságok is.
2012. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig én csak úgy repülőznék meg mondjuk 1 napig nézelődnék az adott városba.
2012. jan. 5. 00:42
 3/7 anonim ***** válasza:
2-3 óra becsekkolás oda, ugyanennyi vissza, a repülőterek többnyire városon nagyon kívül esnek, onnan városba, városból odautazni legjobb esetben is 1 óra. Maga az utazás is valamennyi idő, számoljunk 1 órával. Legjobb esetben 6 órád ment el a napból és még nem mászkáltál a városban. Nem tudom, de nekem ez elég zsúfolt napnak tűnne, ha kikapcsolódni mennék és várost nézni:)
2012. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is számoltam olyan 8 órával dehát az nem vészes, ha marad közte mondjuk 10-12 órám. Autóval szoktam így menni külföldre 1 napra de ugye repülővel csak messzebre lehetne jutni ennyi idő alatt. 1 napig meg ki lehet bíni hogy korán kelni későn feküdni. :)
2012. jan. 9. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van. Mondjuk, én még nem utaztam sokat, de engem mindig "leszívott" energiaügyileg ez az egész hercehurca, és mikor megérkeztem, sosem vágytam jobban semmire, mint egy nagy adag kajára, és 2-3 órára, míg összeszedem magam:D Végül is, minden ember más, de én tényleg csak akkor utaznék így, ha -ahogy az első kommentelő is írja- üzleti út és nincs más választásom.


(Nem néztem utána, de, ha másnapi hazaúttal olcsóbb, a különbözetből bérelnék egy baromi olcsó motelszobát, úgysem a falakat akarom nagyrészt bámulni, nekem tökmindegy, hol alszom, és máris jobban hangzik:D Éjjel meg még szebb és különlegesebb minden város..)

2012. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele hogy utazás közbe pihenek :D meg am elég jól birom ezeket a dolgokat :)

De így egyébként tényleg az 1-2 nap szállást éri meg választani.

2012. jan. 9. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fapadossal mész, akkor nincs ilyen. Talán tényleg azért, mert azzal nem nagyon járnak üzletemberek. Csak kérdés hogy melyik városról van szó, mert fapadosnál nem minden városba megy egy nap két járat.
2012. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!