Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha egy modell ügynökség által...

Ha egy modell ügynökség által megyek ki modellkedni, ők mit finanszíroznak nekem?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy az utam és a szállást,de étel-ital meg egyéb dolgokat is?

Aki volt már így modellkedni vagy tudja ismerősön keresztül,akkor várom az infokat.Köszi!


2012. jan. 6. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
...hát pl. Dubajban biztosítanak neked 50 arabot naponta!!
2012. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon meg kell gondolnod,mert sok ilyen "ügynökség" ezen a jogcímen prostitúcióra kényszerít.

Pár éve egy ismerős kislány járt így,véletlenül sikerült csak megszöknie. Az okmányait elvették,és a rendőrség segített neki hazajutni.

2012. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Srác vagyok!!

Köszönöm,de tételezzük fel,hogy ez egy bűnmentes világ...:)

Akkor??Mi a válasz a kérdésre?

2012. jan. 6. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:

A valaszt a kerdesre az ugynokseg fogja tudni neked megmondani.

Szerintem nem sokunknak van ugynoksege es mellette GYIKra irogat........

2012. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Benne lesz a szerződésedben.
2012. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Te figyelj! Sok arabot nem erdekel, hogy srac vagy... Sot, allitolag a zsidok es az arabok a legperverzebbek. Ezt prostik mondtak egy interjuban.

Vagyis csekkold le eloszor az ugynokseget.

Masodszor pedig ezeket a kerdeseket valoszinuleg megtalalod a szerzodesben, amit feltetlen olvass el mielott barmit alairsz. Az irataidat meg ne add oda senkinek.

2012. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy eddig nem kaptál normális választ a kérdésedre. Természetesen a szállodában a napi 3-szori étkezést is biztosítják. De tényleg csak normális ügynökséghez menj.
2012. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, én modell vagyok, sokat utazom külföldre. Ha csak "simán" kimész valahova, ott igaz hogy fizetik a szállást, repjegyet, zsebpénzt is adnak, de ez mind rámegy a modell számládra, és ha pénzt keresel ezeket mind-mind levonják. Ez mindig így van minden ügynökségnél.

HA viszont egy bizonyos munkára utazol valahova (pl egy egy hetes fotózásra egy katalógushoz vagy ilyesmi) ott általában fizetik a repjegyed, sofőrt, kaját, mindent :)

2012. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!