Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Malév repjegy vásárlása...

Malév repjegy vásárlása online, kp átutalással?

Figyelt kérdés

Bár már repültem más légitársasággal, de suli intézte a jegyeket, és most magam venném. Nem dombornyomott K&H-s Maestro kártyám van, úgy tudom ezzel nem lehet fizetni. Mondjuk nincs is rajta elegendő összeg, de ha a foglalás utáni napon bemegyek a bankba, ott el tudom intézni, ha viszek magammal kp-t?

Bocsi a buta kérdésért, de nem vagyok jártas ilyenekben, hiába olvastam el többször is ezt: [link]


2012. jan. 9. 12:01
 1/4 Antimod ***** válasza:

Igen, kp-t befizethetsz a számládra a bankban, és akkor hozzáférsz a kártyáddal. Elvileg bárhol tudsz vele fizetni a neten.

És a foglalás előtt menj a bankba, különben hiába indítod el a foglalást, ha a kártyádot nincs elég összeg, akkor nem tudod megvenni a jegyet.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál, de ahogy csináltam a malév oldalán egy próbafoglalást, nem fogadják el a kártyámat.

"VISA, VISA Electron, MasterCard, UATP/Airplus és AMEX kártyákkal lehetséges és díjmentes"

Írták még, hogy lehetséges az offline befizetés, hogy besétálok a bankba, és ott utalok. Akkor ugye nem kell előre feltennem pénzt a számlámra?

I  banki műveletek

2012. jan. 9. 14:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, lemaradt egy szívecske.. I love banki műveletek -.-
2012. jan. 9. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha banki átutalással fizetsz, akkor a foglalást követően kell teljesítened az átutalást, általában 48 órán belül.
2012. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!