Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Feketelistán az egyesület?

Feketelistán az egyesület?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen a címen találkoztam annak a turistaegyesületnek a honlapjával, amelynek magam is tagja vagyok. Ez valami szégyenlista vagy mi? És miért kerülhetett rá a honlap?


2012. jan. 10. 13:01
 1/1 anonim válasza:

Legtöbbször ezeknek van vmi alapja, de közel sem kell olyan komolyan venni, mint amilyennek látszik.

Én is dolgozom egy önkéntes szervezetnél, ami jónéhány nemzetközi szervezetnél feketelistán szerepel.

Az ok annyi, hogy a vezetőség vhol Mexikóban milliárdokat nyúlt le. Na ez most pont olyan, mint otthon a nagyobb vállalatoknál. Ha lefolytatnak egy nyomozást a MÁV ellen, egyből kiderül, hogy a vezetők mennyit tettek félre.. attól még a járatok közlekednek; ha munkába megyek, velük utazom..

Nálunk is működnek az afrikai, indiai projektek. Rengeteg embernek van munkája belőle.


Persze ha zavar a tény, hogy ott szerepeltek, nézz utána, mi lehet az oka. :)

2012. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!