Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit fognak csinálni a Costa...

Mit fognak csinálni a Costa Concordiával?

Figyelt kérdés
Otthagyják? Műemléket állítanak belőle? Hagyják elsüllyedni? Kiszedik valahogy? Egyáltalán mit lehet ezzel csinálni? Vagy van valami tervük?:D ezen gondolkozom csomót:D
2012. jan. 24. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Már felvették a kapcsolatot a magyarországi reciclyng-matadorokkal /színesfémgyűjtő színesbőrüek/, és már csak azon folyik a vita, hogy valóban szétkapják.e egy hét alatt!
2012. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiemelik majd,és elviszik a megfelelő helyre ahol ki lehet majd javítani.De az is lehet,hogy nem javítják ki,hanem darabokra szétszedik,és felhasználják újra az egészet..De nem fogják ott hagyni.Emlékmű sem lesz,hiszen ez nem Titanic.Nem ez volt az első hajó ami így járt,és nem is az utolsó.
2012. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ki fogják szedni, mert elég közel van a parthoz, hogy megérje. De ha senkinek nem éri meg, akkor ott marad.
2012. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyben semmikepp nem tudjak partra szallitani, fel fogjak darabolni.
2012. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem ki fogják szedni,"

Aztán hogy a fenében emelnék ki? Egy 250 méteres roncsot?Mi a fenével? Ha lecsúszik a szikláról rögtön elsüllyed!Az lesz a vége hogy szétmegy az üzemanyagtartály és vége lesz az élővilágnak ott.

2012. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy árva szóval nem mondtam, hogy egyben szedik ki, az az előttem szólónak jutott eszébe. De annyira közel van a parthoz, hogy szerintem meg fogják oldani a szétszedését, hiszen iszonyú sok pénz van benne. Hogy hogyan, az legyen a mérnökök problémája. :)
2012. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
290 méteres...Amúgy feldarabolják és a darabokat kiemelik (ha ddig nem csúszik le a szikláról a mély vízbe, mert folyamatosan mozog). A darabjai meg mennek ócskavasnak
2012. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jön a medve és megeszi :) [link] Minden az úszódaruk merülésétől függ. A biztosító társaságnak jelentős környezetvédelmi kártérítéssel kel szembenéznie, így a mentesítésben érdekelt. Ha utána elmerül a roncs, nekik nyereség. A Pálma gumimatracos [link] csapat már lassan a a vízszintnél járna a bontásban :)
2012. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy szakértő mondta a Tv-ben,hogy a helyszinen megjavítani nem lehet csak szárazon.Mivel mozgásképtelen, a helyszinen szét darabolják ès szelektált hulladék lesz belőle.
2012. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!