Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kinek nem sikerült a külföldi...

Kinek nem sikerült a külföldi "álom"?

Figyelt kérdés

Megírnátok,hogy kinek nem sikerült a külföldi élet?? Akik kimentek,de nem az lett amire számítottak??

Mi volt az oka?

Kérlek titeket,hogy csak azok válaszoljanak akiknek nem sikerült.Akiknek sikerült az ne írjon,mert nem erre vagyok kíváncsi,hanem a másik esetre.


2012. jan. 25. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy válaszolok, de ezt le kell írnom! Nekem ugyan bejött a külföld, de véleményem és eddig tapasztalataim szerint akiknek nem jön be az a következőktől függ legfőképp:


- nyelvtudás vagy a megfelelő nyelvtudás hiánya

- piacképes végzettség hiánya

- nem számolnak azzal hogy az eleje nagyon nehéz a kinti életnek, ezért megunják és hazamennek!

- erős honvágyuk van, amelyet nem tudnak elfojtani

- családi kötődés miatt

- vagy sok ember rájön arra, hogy akinek sem végzettsége, semmije nincs, abból itt sem lesz senki, csakúgy mint otthon.

2012. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves első..

Ezekkel én is tisztábban vagyok..Én magát a történetekre lettem volna kíváncsi,hogy mit éltek át,mikor döntöttek hogy kimennek és hazajönnek..


Várom az ilyen hozzászólásokat.

És ismételten kérem,hogy azok ne írjanak akiknek sikerült(örülök neki,és sok sikert továbbiakban is) de nem az ő történetük érdekel..

2012. jan. 25. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg Londonban élek, és sikerült is amit elterveztem, de korábban volt egy hollandiai próbálkozásom ami nem jött be.


Haverom kint él, nála laktam, ingyen mert volt egy üres szobája. Vendéglátásban kerestem melót, mert ez a szakmám, de hiába beszél az utolsó holland utcaseprő is anyanyelvi szinten angolul, sajnos mindenhol kb az első kérdés volt hogy beszélek-e hollandul. 3 hét után visszajöttem, de élmény volt, még ha nem is jöttek össze a dolgok.

2012. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!