Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Római parton hol vannak az...

A Római parton hol vannak az elhagyatott szállodák pontosan?

Figyelt kérdés
és be lehet menni valahol?
2012. jan. 26. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Remélem, őrzik az elhagyott szállodákat is és a biztonsági őrök résen lesznek, amikor megjelensz csíkos trikóban és fekete álarccal.
2012. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okoska, miért ilyen ruhába mennék? általában sima utcai ruhába megyünk ilyen helyekre, általában nem őrzik és mivel senkinek sem fáj, nem igazán gond ez senkinek, max elzavar az őr, azt ennyi
2012. jan. 31. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Rablóka azért, mert a betörőkék szoktak csíkos trikóban meg fekete álarcban járkálni a viccekben, olyanok, mint amilyen te vagy.
2012. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

okoska, a rablók sem csíkosba járkálnak, csak a börtönben, nem betörni. Egyébként börönben is narancssárgában.

Életemben nem raboltam, ide is bemehet bárki, az nem betörés, nem rablás, gondolkodjál már, az ilyen épületekbe bárki bemehet, mint ahogy többezren bementek mióta elhagyták

2012. febr. 5. 12:21
 5/6 anonim válasza:
100%

én sem találtam róla semmit,de itt sok elhagyatott épület van,nézd meg őket,hátha találsz valamit.:)

[link]

2012. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Calvin Broadus válasza:
Az első válaszolót remélem szétveti a hererák legközelebb fontoskodás közben.
2014. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!