Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Belehet kapcsolni telefont a...

Belehet kapcsolni telefont a repülőn?

Figyelt kérdés
Most először fogok repülni de nem tudom hogy belehet-e kapcsolni repülő üzemmódban.(csak a le és a felszállást akarom videózni+játszani rajta)
2012. jan. 29. 09:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
48%
Nem lehet repülő módban sem (elmondják felszálláskor)
2012. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A le és felszállás kivételével bekapcsolhatod az elektromos készülékeidet!
2012. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, csak ha mar felszalltal. En veletlen egyszer 2 telot vittem, az egyik a zsebemben, a masik fent volt a poggyasztartoban. Keson jutott eszembe, nem volt mit tenni, maradt bekapcsolva. Ne tudd meg, hogy imadkoztam, hogy ne miattam zuhanjunk le. Szerencsere nem volt semmi baj, plane, hogy egy regi "gagyi" keszulekrol volt szo, de megegyszer nem elnem ezt at.
2012. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1 telefon nem hinném hogy elirányítaná a gépet...
2012. jan. 29. 12:38
 5/15 A kérdező kommentje:
Repülő üzemmódban sem engedik?
2012. jan. 29. 12:39
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Amíg a repülő el nem éri a repülési magasságot,addig nem. Utána már igen. Amikor én repültem,ugyan úgy telefonáltam,készítettem a képeket. Lezuhantunk? nem.
2012. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
repulo uzemmodban sem lehet le es felszallaskor. akkor ki kell kapcsolni, repuulomagassagon bekapcsolhatod repulo uzemmodban.
2012. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mondjuk annak az embernek is sok esze van aki a gepen telefonal, mikor dierek mondjak hogy tilos...biztos csak poenbol talaljak ki ezeket a dolgokat szerintetek. repulo uzemmodban be lehet kapcsolva utazomagassagban.
2012. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 29. 14:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom, hogy 1 telefontol nem fog lezuhanni, de ha mindenki igy gondolna, nem egy telefon lenne bekapcsolva... Tudod, egy fecske nem csinal nyarat, de 10-20 mar igen. Nem poenbol szolnak, hogy kapcsold ki!
2012. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!