Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Luxushajó témájú könyvek...

Luxushajó témájú könyvek érdekelnek. Amiről tudom, hogy van. Aki tuja, kérem, egészítse ki a listát. Illetve a Barta Zsolt könyvet hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés

Én is voltam 3 szerződést, nosztalgiáznék.

Amiről tudom, hogy van:/Barta Zsolt:Luxushajón dolgoztam/Zsiga Henrik:Óceánok szolgája. /Eötvös Gyöngyi:Luxushajón dolgoztam. /Bácskai Judit:Hogyan éltem túl a Karib-tengert.



2012. jan. 31. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem tudok több könyvről, de engem is nagyon érdekelnek ezek! Esetleg nem tudod, honnan lehet letölteni valamelyiket?
2012. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hú, most látom, hogy te nem csak menni akarsz, hanem voltál! (Én még csak a menni akarok fázisban vagyok.:D)

Milyen hajón voltál és hol? Mikor mentél először? Miért hagytad abba? Mit dolgoztál a hajón? Igazából mindenre kíváncsi vagyok, ha élőben találkoztunk volna, tuti, hogy kifaggatlak az élményeidről. :D Viszont így csak annyit kérek, hogy ha van időd, megtennéd, hogy válaszolsz ezekre a kérdésekre? :)

2012. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia

valamikor irok hosszabban....

most kicsit kevés az idöm,,de igérem irok majd

2012. ápr. 6. 01:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Oks, nekem is így szokott lenni és végül sosem sikerül írnom..:D Most ezt nem azért írom, mert te biztos ilyen vagy, csak tudom, hogy az ember hajlamos az ilyet'elfelejteni'.

Mindegy, ha úgy gondolod, hogy még mindig van kedved kicsit írni az élményeidről, akkor várom. :)

2012. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

SZia

Írd meg az email cimed és akkor ott egyeztetünk....

megirom szivesem amire kiváncsi vagy üdv

kl

2012. ápr. 23. 01:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Most jelent meg Érsek M. Zoltán Luxus az óceánon című könyve.


Engem is nagyon érdekelne, hogy honnan lehetne letölteni őket, ha valaki tudja, kérem szánjon meg vele! :)

2012. dec. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!