Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová mennjünk kirándulni?

Jointos100 kérdése:

Hová mennjünk kirándulni?

Figyelt kérdés
Ketten mennénk ,repulovel és kb. 500 000 forintunk lenne rá... Valami tengerpartra akarunk menni.Tavaly Bulgáriában voltunk ,Sunny Beach-en. Afrikai és európai helyekre gondoltunk elsosorban ,de más is lehet. Koszonom
2012. jan. 31. 16:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nah látod :) ...nem irigylem én a pénz senkitol ,de azért amikor olyant olvasok ,hogy adjam a pénzemet hajléktalanoknak ,akik nagy része az alkoholizmus miatt kerult utcára ,hát akkor nagyon ´felforr´ az agyamban a víz :DD Amúgy sem ételre vagy más normális dologra koltenék el...

:)

2012. febr. 19. 16:42
 12/14 anonim ***** válasza:
A hajéktalannak adj pénzt ne vedd már igy mellre,szinte az összes alkesz,azért vannak ott,ahol.De én nem általánosítom őket,mert lehetek még én is szarban,esetleg nem lesz hol laknom,de ez bárkivel megtörténhet,mostanában meg ....egyre gyakoribb.Ha megvan annyi pénzed,probálj meg minél kevesebből kihozni egy emlékezetes hetet,
2012. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem érdekel anyagi helyzeted ,de ha neked nem számít hogy el.aszol egy csomó pénzt,amikor olcsóbban is kilehet hozni egy kirándulást...azt kívánom egyen meg egy tengeriuborka()
2012. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Elhiheted ,hogy nem áll szándékomban két kézzel szórni a pénzt...

Azt ,hogy max. 500 ezer forint van rá azért írtam ki ,mert sok ember van aki olyan helyeket írt volna ,ami tobbe kerul. A kirándulást pedig a leheto legolcsóbban akarjuk ´megúszni´ :))

2012. febr. 20. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!