Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan orszag, barhol a...

Van olyan orszag, barhol a vilagon, ahol szivesen latnak kitelepedni szandekozo csaladot ket gyerekkel?

Figyelt kérdés
A fĂŠrjemmel ĂŠs a kĂŠt kislanyunkkal-7 es 1 evesek-,barhova kimennenk,ahol a munkankbol tisztessegesen meg tudnank elni. Itthon nem jutunk egyrol a kettore,pedig dolgozunk,szorgalmasak vagyunk,normalisan elunk. Meguntuk a felesleges harcot,barhova elmennenk,ahol megbecsulik a munkankat es ahol a gyerekeink jovoje is biztosabbnak tunik. Mert ami itt megy,az katasztrofa. Barmilyen segitseget nagyon koszonunk! 36F/ 40N
2012. jan. 31. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Milyen választ vársz erre a kérdésre ? Hogy jelentkezzen valaki, aki üresen álló felszerelt lakással vár titeket ? Vagy aki már lebeszélte egy ottani fordítóirodánál, hogy lefordíttatja és hitelesíti a papírjaitokat ? Vagy türelmetlenül várja az érkezéseteket, markában a ti két havi segélyetekkel készpénzben ?

Nem derül ki, hogy mi a végzettségetek, milyen nyelvet beszéltek. Az, hogy "szorgalmasak vagyunk" és "szeretünk dolgozni" nem jelent semmit. Egy lusta dög is ugyanezt mondja saját magáról... (ezt csak tanulságként írom).

2012. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden országba ki lehet menni családostul.Minden országban megbecsülik azokat az embereket akik nem a segélyért kuncsorognak,hanem tényleg dolgoznak.A becsületes ember mindenhol szívesen látott ember.Még Angliában is.Tudom,mert én 35 éves fejjel mentem ki családostul Angliába.


A kérdés csak az,hogy melyik ország nyelvét beszélitek.

Oda kell menni,amelyik nyelven a legjobban kommunikáltok,mert akkor kaptok munkát,és becsületesen fogtok tudni élni.A fiamnál látom,hogy már most biztosítva van a jövője,hiszen rengeteg lehetősége lesz az életben.Ha más nem már azért megérte,hogy elmondhassuk,szépen beszél angolul..Így biztos vagyok benne,hogy a gyermekeidnek jobb jövőt tudnátok adni,mint ami nektek volt(de hát ezt akarjuk mi szülők..nem igaz?)

Szóval a kérdés: milyen nyelven beszéltek?

2012. febr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A ferjem vegyesz,en szallitmanyozo vagyok. O kozepfokon beszeli az angolt,en alapfokon. Nem, kedves elso hozzaszolo,nem ezt varom. Csak olyanok velemenye erdekelt volna,akiknek sikerult,mert barkitol kerdezem,mindenki azt mondja,csaladostol el se induljunk,menjen elobb a ferjem egy-ket evre,mi meg utana. De ezt semmikepp sem szeretnenk,nem szeretnenk elszakadni egymastol,meg atmenetileg sem. Koszonom azert a valaszokat.
2012. febr. 1. 01:42
 4/17 A kérdező kommentje:
Van ket nagylanyom is az elozo hazassagombol,de ok maradnanak az apjukkal,amig befejezik a sulit. ( a nagy foiskolas,3 nyelvet beszel,a kisebb kozepiskolas). Mindenkepp azt szeretnem,ha ok sem maradnanak itt,ha mar en voltam olyan hu.lye,h 40 eves koromig itt kapartam a semmiert.
2012. febr. 1. 01:49
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
A probléma a nyelv, mert az angollal Európában nem sokra mész. Ha németül, hollandul, esetleg franciául, akkor nem lenne gond, de így elég reménytelen.
2012. febr. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mármint, "ha tudnál", csak lemaradt, bocs.
2012. febr. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki kimegy és majd 1 - 2 év múlva mentek utána, az nem működik. Évente 2 - 3 alkalommal lehet hazajönni. Akik többször jönnek haza, azokat kegyetlenül lehúzzák, az összes 6 hetente 1 hét szabad és a cég hoz - visz, az mind lehúzás.
2012. febr. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mar pedig eloszor a parodnak kellene menni egyedul es munkat talalni legalabb eloszor neki. gyerekekkel reszkirozni,elindulni a bizonytalanba nagy felelotlenseg lenne. viszont ha van felreteve 3-4 ezer eurotok,amibol legalabb 3 honapig elni es lakast berelni tudtok akkor talan,de mindenkepp biztosabb eloszor a munka a parodnak. senkinek nem tetszik a kulon eles de valamit valamiert. sajna mas megoldast nem tarok biztonsagosnak. es a het evesed nyarra a sulit is befejezi azaz az evet es utana indulhattok ti is. nekem ez a velemenyem.
2012. febr. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Dániát javasolnám családostul,rengeteg kedvezményt és segitséget adnak a letelepedéshez,iskolakezdéshez stb. és angolul is el lehet boldogulni,de azért elvárják,hogy ahogy lehet,elkezdj dánul beszélni és ingyenes nyelvtanfolyamot biztositanak..azonkivül a férjed egy állásból el tudna tartani titeket,nagyon magasak a bérek,itt tudtok nézelődni: www.workindenmark.dk vagy itt: www.jobnet.dk utóbbi dánul van de néhány angol hirdetést is lehet találni
2012. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Itt pedig találhattok segitséget a kiköltözéshez: [link]
2012. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!