Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliaba tarto buszon, hany...

Angliaba tarto buszon, hany karton cigarettat vihetek?

Figyelt kérdés
most keszulok angliaba es az ismerosom mondta, hogy kint egy doboz cigi 6fontba kerul. Ez nekem nagyon gaz, mert en lancdohanyos vagyok (1-3doboz/nap). Szoval az erdekelne mennyit vihetek ki, vagy eszreveszik-e ha viszek a poggyaszban 10cartont? Ott amikor angliaba ertel kinyitattjak a poggyaszokat, vagy vhogy/vhol ellenorzik? Itt is draga a cigi, de ott elszivnam amit kersenek :( De most mar itt lenne az ideje lerakni, de nagyon nehez :(
2012. febr. 4. 00:08
 1/2 logs válasza:
öcsém Írországban van, oda elvileg 1 kartont lehetne, 2 kartonnal még sose volt baja, de hogy 10? nemtom, szerintem nem világítanak át mindenkit, bár a fene tudja
2012. febr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van vmi infod, hogy a buszt rendorok/vamosok vagy hozza hasonlo szervek, atvizsgaljak-e a buszban levo borondoket?

vagy amikor megerkezik a szigetre, akkor hogy megy az atvizsgalas. Ilyen cigi arak mellett, nem erdemes nekem kimennem, amig le nem raktam.

2012. febr. 5. 03:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!