Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjünk nászútra?

Hova menjünk nászútra?

Figyelt kérdés

nem tudjuk eldönteni. lényegében azt szeretnénk, ha kijönne fejenként 200-250 ezer forintból. amik versenyben vannak: Mallorca, Korzika, Törökország vagy Korfu(de a görögökhöz lehet nem kéne menni)

A lényeg az, hogy a víz jó legyen (júlis vége), homokos part és idilli. a nyüzsgés nem baj, a csend sem, ilyen téren nincs kikötés.

nagyon szívesen várok más ötleteket is azokon kívül amit felsoroltam, illetve élményeket is. köszönöm.


2012. febr. 8. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért én biztosan Rodoszra mennék inkább, de a görögországi helyzet miatt tényleg megfontolandó...

Falirakin homokos a part, elég nyüzsgő város, de ha nem a központban van a szállásotok, akkor elég csendes.

Szállodába vagy apartmanba akartok menni? A szállodák eléggé a város szélén vannak, én ezért inkább egy apartmant választanék, ebbe a pénzbe belefér az is, hogy minden étkezést más étteremben oldjatok meg, és elmenjetek a sziget nevezetességeit megnézni, pl Lindoszt, Rodosz várost, Kallitheát stb.

Ha van kérdésed, szívesen válaszolok.

2012. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Korzika nagyon szép hely, egyenesen idilli. De ott nem biztos hogy kijönnétek ennyi pénzből. A magánszállások nagyon drágák a főszezonban, és a kaja és az étterem is drága. Magyar utazási irodával meg nem érdemes oda menni, mert a legszarabb helyekre visz, és ahhoz hogy szép helyeket láss, autót kell bérelni.

Törökországban egy jobb szálloda (4 csillagtól felfelé) kerül fejenként minimum 200-250 ezerbe, és akkor még nincs költőpénzetek.

Mallorcán még nem voltam, de spanyolban már igen. Barcelona is nagyon szép, és tengerpartja is van, nyüzsgés is. Repülővel nem drága oda eljutni, az élet sem olyan drága, mint más nyaralóhelyen. Szerintem nászút célpontnak sem rossz.

De a görög szigetek sem rosszak. Mi Mikonos-on voltunk nászúton. Mi szerveztük az utat, Athén-ig repülővel, aztán a kikötőből hajóval a szigetig. A szállást is mi foglaltuk. Hajóval bejártunk egy csomó szigetet az Égei-tengeren, nagyon szép volt.

2012. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi Egyiptomban voltunk naszuton 15 napig. Egybekotve Kairoi kirandulassal,es ott 2 napot voltunk egy 5 csillagos szallodaban,ebed a Niluson egy luxushajon, Szfinx,Piramisok,es innen lehetett tovabbrepulni meg,majd ugy Hurghadara,de en mar akkor terhes voltam,es nem mertem bevallalni annyi repulo utat.Igy Kairoban voltunk 2 napot,all inl. 5 csillagos gyonyoru szalloda, majd tovabb repulovel Hurghadara szinten tengerparti gyogyonyoru homokos szalloda,minden luxussal,fittness terem,jacuzzi,szauna,minden.Innen meg rengeteg kiranulasra befizettunk,a buvarkodastol elkezdve, a hajoutig.(en nem buvarkodtam sajnos csak a ferjem).Nekunk igy 4 eve mindennel egyutt szeptemberben 450.000Ft volt,es egy orok,maradando elmeny.Azonban nem tudom lehet e most oda utazni,esetleg Tunezia:)Amugy gratulalok:)
2012. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Törökországban és mallorcán már jártam.

Inkább mallorca! (törökországban nagyon meleg van :) )

2012. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Korfu
2018. ápr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!