Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy legyen olcsó, mégis jó?

Hogy legyen olcsó, mégis jó?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék utazni,de összesen csak cca. 90 ezer forintot tudnék rászánni (költőpénzzel együtt). Vannak esetleg tippeitek,hogy lehetne olcsóbban megúszni a nyarat? Vagy szép helyek,amiket érdemes lenne megnézni,mégsem kerülnek egy kisebb vagyonba? Stoppolni nem akarok,mert nagy a rizikó. Nem akarok otthon lenni egész nyáron.
2012. febr. 19. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem derogál a kemping akkor sátorozz, mi mindig úgy megyünk, vonattal utazunk és sátorozunk, 90-ből két személyre elég 2-4 hétre, vagy két kiruccanásra elosztva függően hogy hová megyünk mennyit és mire költünk.
2012. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én szívesen sátoroznék,de a barátom inkább az ágyat válassza...
2012. febr. 19. 00:31
 3/7 A kérdező kommentje:
választja...bocsi :D
2012. febr. 19. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Balaton-t választanám! Már 5-ször voltam és szerintem nem unalmas. Mindig lehet valami új helyet találni!!
2012. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű: Gyula (a vizek városa)
2012. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-4hét busszal Sartira Görögországba,vagy Paralia.A tenger Isteni, víz 28c,kirándulásnak Theszaloniki,Meteorák.Bulgária is jó hely?Horvátokat ne válaszd!
2012. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ua.Spanyolba is van általába félpanzióval 74e-ért.
2012. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!