Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen a pécsi TV-torony étterme?

Milyen a pécsi TV-torony étterme?

Figyelt kérdés
Üdv. Nem vagyok Baranyai, és mielőtt neki vágok, szeretném megtudni, hogy milyen a pécsi tv-torony éttermének a színvonala, a kiszolgálás, mekkora tömeg van magában az étteremben. A toronyról sok beszámolót találtam, de az étteremről sajnos egyet sem. A képek alapján szépnek tűnik az is, na de azok csak képek.
2009. jún. 7. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Én egyszer voltam ott, elájulva nem voltam, csak az áraktól. :D Egyébként szép, meg látványos, de ha tényleg finomat akarsz enni, és jól is akarsz lakni viszonylag normális áron, akkor szívesen írok neked pár jó helyet. :)

2009. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az étteremben én is csak egyszer voltam. Képeket nem láttam róla, de nekem nem tűnt egy nagy durranásnak. A rengeteg túrista miatt az árát megkérik, a kaja viszont nem egetrengetően feledhetetlen élmény. :)
2009. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia 1. válaszoló. Ha még olvasod akkor légyszi mondjál néhány jó helyet. Nem is annyira a kaja a lényeg, egyikünk sem nagy étkű, inkább a hely legyen szép és felejthetetlen.
2009. jún. 8. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Szió!


1. vagyok. Szóval ha felejthetetlen helyet szeretnél, és nem feltétlenül jól lakni, arra persze jó a TV torony, persze drága is.

Ezek is jó helyek, de drágák:

www.tettye.hu

www.aranykacsa.hu


Ez szuper hely, nem drága, és nagy adagokat adnak: www.ketszeker.hu

de ez Kozármislenyben van (Pécs mellett)


Ha az ár és az adag a fontos:

www.flekken.hu

Én nagyon szeretem ezt a helyet, bár nem különösebben "kirívó" hely.

2009. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tettyén én is gonddolkodtam már. Köszi. :)
2009. jún. 10. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Sziasztok!!!


Mi voltunk a tv-toronyban már amennyit voltunk!!!

A történet a következö:

Európa kultúrális városa lett Pécs!!

Na gondoltuk elmegyünk kirándulni Pécsre!!

Közel 180km és némi városban kavargás után megérkeztünk a toronyhoz!!!

A környék csodálatos,és már maga a toronyhoz való feljutás is egy élmény mert a gyanutlan turísta ekkor még csak bele sem gondol , hogy bizony érhetik meglepetések!!!

de nem az étteremre gondolok mert oda fel sem jutottunk!!!

Na szóval megérkeztünk,kiszálltunk, kocsi lezár(ez kb:1perc)

Kerestünk egy illetékest akinél jegyeket vehetünk,bácsi megvan minden oké, jegyet is vettünk(ez KB:2perc volt)

Betessékelt minket a liftbe ajtó zárodik 45mp fennt vagyunk az étteremnél!

Édesanyám nyitná az étterem ajtót, de tel csörög a liftbe azonnal vissza mert éppen most törik fel a kocsijukat!!

Lefelé már a kész a terv a párom fut a kocsihoz mi meg anyuval megyünk az ut fele!!

Ez szintén 2 perc de ekkor már mindegy mert az autót feltörték!!!

Szóval elég volt mindösszesen 5 perc ahhoz, hogy a táskáinkat az iratainkkal együtt ellopják!!

Az esettel egyidöben értesítette a presszós a rendörséget akiknek ezutón is köszönet a gyors kiérkezésért és természetesen a tv-torony valamennyi dolgozójának!!!

Azt had mondjam még el , hogy nem a torony igazgatójának a hibája az, hogy feltörték a kocsit hiszen az ö elmondása alapján évek óta harcol az önkormányzattal, hogy örzött fizetös parkolója legyen a toronynak!!!

Köszönjük a segítségüket!!

Ez után még megvártuk a rendöröket ami 2 perc volt, aztán a nyomózókat,valamint 2 órán át tettünk feljelentést a tolvajok ellen ugyan is eltulajdonítottak 2db táskát az iratokkal együtt, 1 börkabátot gondolom fáztak,valamint minden olyant ami mozdítható volt!!!

Persze a cigi nem kellett nekik!!!

Feleslegesnek tartottuk a papírozást a rendörségen hiszen:

1,Ekkora városban szinte lehetetlen, hogy elökerüljenek a táskáink.

2,A biztósító sem fizet annak ellenére, hogy a feljelentés a kezünkben van, mert nem casscos biztosítás van a kocsira!

De láss csodát CB-én jön az info vki látta, hogy egy kocsiból kidobálták a cuccainkat!!!!

A párom összes irata meglett kivéve a letiltatott bankkártyát,és a börkabátját!!!

Remélem az én táskámat sem tartják már sokáig maguknál a tolvajok, és becsöletes megtaláló eljutattja nekem!!!

De köszönet nekik, hogy legalább az egyik táskát kidobták!!Nagyon hálásak vagyunk nekik!!!!!

Mindösszesen 3 és fél órát töltöttünk Pécsen, de felejthetetlen emlék lesz!!!

A hibásak persze mi vagyunk mert bennt hagytuk a kocsiba mindenünk egy jól látható helyen!!!

De csak köszönettel tartozunk a pécsi rendöröknek,nyomozóknak,a tv-torony dolgozoinak,a bácsinak aki jelezte a rendörségnek, hogy talált egy táskát, és a tolvajoknak, hogy ez az egy emlék jut eszünkbe Pécsröl!!

De sebaj!!!Holnap üvegeztetés a kocsin+ papírok rendezése, és vasárnap irány vissza pécs, mert ha törik ha szakad,én akkor is felmegyek a tv-toronyba és megnézem az állatkertet,na és persze lakatot is viszek a szerelmesek lakatjaihoz de ezutal nem a legeldugottabb prkolóba állunk meg,és ha öszvérnek néznek de én akkor is felcipekedek a tv-toronyba és viszem magammal még a pótkereket is!!!!

Pécs JÓ hely csak mi voltunk roszkor rossz idöben rossz helyen!!!

MAGYARORSZÁG ÉN ÍGY SZERETLEK!!!!!!!!!!!

2010. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mi többször voltunk barátnőmmel az étteremben és nagyon megvoltunk mindig elégedve! Szerintem egyáltalán nem drága! Az ételek finomak bőségesek, a pincérek udvariak. A fagylalt nekem különösen ízlett! De a legfontosabb olyan kilátásban lesz részed mint még soha!

Remélem tudtam segíteni!

üdv és további szép napot

2010. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az emlékem 1999-2000 körüli, azóta sok minden történhetett.

Egyetlen dolgot jegyeztem meg az étteremről, egy fagylaltkehelyről (mivel csak azt kértem): Az étlapon gyönyörű fagylaltkelyhek voltak mindenféle fantázianévvel. Kiválasztottam az egyiket, és már felkészültem valami nyomorodott, odacsapott gombócokra, ócska üvegtálra, stb. De óriási meglepetésként TÉNYLEG úgy nézett ki, mint az étlapon. Ez igen! Az ízére már nem emlékszem :) .


Ide tartozik az is (pár m-rel arrébb), hogy 2000-2004 között jártam ott újra; túráztam, és útba esett a TV-torony. Gondoltam, a torony tövében a kis trafikban veszek már egy csokit az energiautánpótlás kedvéért. Ki is volt írva az akkor kb. 20-30 Ft-os ...-szeletre, hogy 80 Ft. Ezt azért túlzásnak tartom, bár tény, hogy a hegyre fel is kell vinni, meg fizetni kell a bérleti díjat, stb-t.

2011. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tehát akármilyen hihetetlen üres volt a kocsi...és mégis feltörték,szóval téves az infód.
2012. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!