Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tervezi valaki, hogy az...

Tervezi valaki, hogy az elkövetkezendő 1-2 évben au pair lesz valahol? Akkor írjon!

Figyelt kérdés
Ha tervezed, hogy a következő 1-2 évben au pair szeretnél lenni, akkor írj! Írd meg, hogy mikor szeretnél kimenni, melyik ügynökséggel és hova! Jó lenne olyanokkal beszélgetni, akik szintén szeretnének au pairkedni.
2012. márc. 15. 11:17
1 2
 1/15 anonim válasza:

én nem ügynökségen keresztül, hanem au-paires oldalon talált családhoz megyek most augusztusban Kanadába. :D

te hova/mikor szeretnél?

2012. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

én érettségi után (jövő nyáron) szeretnék menni Amerikába, az Au pair in America ügynökséggel. :)

üziben nem írod meg az elérhetőséged? (msn vagy facebook)

szeretnék többet beszélgetni veled:)

2012. márc. 20. 16:47
 3/15 anonim ***** válasza:

én idén szeretnék menni, szintén ámérikába:D remélem összejön!!!:)

Szivesen beszélgetnék róla én is:)

Üdv.

2012. ápr. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én augusztusban megyek Franciaországba egy évre :)
2012. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mindkettőtöknek sok sikert és remélem találtok nagyon jó családot és jól fogjátok érezni magatokat.(:
2012. ápr. 15. 21:17
 6/15 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon érdekel a dolog. Szívesen mennék Skóciába vagy Írországba, vagy esetleg Angliába. Egy éven belül biztos nem, de két éven belül szerintem megpróbálom.

Engem azért érdekel a dolog, mert bár 21 vagyok csak, de otthon vagyok eléggé a gyerekekkel, főzni is tudok és angolul is beszélek, szóval talán menne a dolog. Viszont bölcsésznek tanulok, és félek azzal nem találok majd jobb munkát.

2012. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
értem az álláspontodat. szerintem egy próbát megér. egy év nem nagy veszteség az életedből, viszont rengeteget nyerhetsz vele:)
2012. ápr. 17. 21:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, én a helyedben halasztanék. Mmint szerintem te nem látsz túl sok perspektívát ebben a BTK-ban, ami nem igazán jól. Ezért nem várnám meg a helyedben az egyetem végét. Lehet, hogy egy kinn töltött év után már mást tanulnál vagy jobban el tudnál helyezkedni máshol. De persze ezt nem rosszból mondom, csak én így érzem a szavaidból. :-)
2012. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 banyamanya válasza:

Sziasztok!

Szintén mennék, 2013 őszén, ha végeztem a sulival. Legszívesebben Amerikába mennék, de gondolkodom rajta, hogy talán elsőre jobb lenne valamelyik európai országban megpróbálni. Egyelőre ügynökséget még nem kerestem, nem bízom bennük... Sokan ajánlanak külföldi oldalakat. Viszont ez lenne az első alkalom, hogy ilyet vállalnék, és lehet jobban járnék ügynökséggel...

2012. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, itthoni ügynökséggel mint pl a babaország.com, nyugodtan mehetsz!! maximálisan megbíhatók, több ismerősöm is, van aki velük ment, és én is velük tervezem :):)
2012. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!