Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Ryanar gépeken tényleg...

A Ryanar gépeken tényleg üvöltöznek az utassal meg bunkók?

Figyelt kérdés

Azt olvastam egyik fapadosokról szóló cikkben, hogy a Ryanar gépeken nagyon bunkó személyzet van, ordibálnak az utassal, meg löködik, hogy siessen a be és kiszállással meg beszólnak ha nem veszel tőlük semmit, sőt volt olyan már, hogy meg is verték az utast, mert nem volt szimpatikus.

Igaz ez? Van tapasztalatotok erről?


2012. márc. 17. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egyszerűen nem hiszem, hogy létezik ilyen...
2012. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Micsoda?! Ez hülyeség :D Biztos valaki olyan írta,akinek mondjuk törölték a járatát vagy valami ilyesmi,szóval puszta rosszindulat.Gondolj bele: ha ez lenne,a kutya nem repülne velük. Egyébként tök rendesek (ha tetszik nekik ha nem,annak kell lenniük),meg nem verhetnek senkit,mert annak nagyon komoly következményei lehetnek.Szóval az egész egy hatalmas nagy baromság.Én meg vagyok elégedve a Ryanair-rel. Tuti puszta rosszindulatból írhatta valami Wizz air-es vagy egy felháborodott utas...sajnos sok hülye van a világon...:S
2012. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, igaz, engem pl. leszállítottak, mert hangoskodtam...
2012. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen utazom Raynair járattal.Eddig még sosem tapasztaltam,hogy bunkók lennének.Mindig kedvesek,mosolygósak.Sosem vásárolok a gépen,mert sokkalom az áraikat,de nem is zaklatnak vele.

Amiről te írsz az úgy hülyeség ahogy van.Főleg az a mondat,hogy megverik az utast mert nem szimpi nekik.Ha bárkivel ezt tennék,akkor nem gondolod,hogy az illető akkora pert akasztana a nyakukba,hogy a gatyája is rámenne annak a stewardessnek??

2012. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez butaság, dehogy ilyenek.
2012. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem Ryanar, hanem Ryanair.
2012. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!