Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Online repülőjegy-foglalás....

Online repülőjegy-foglalás. Mennyire megbízható? Melyik oldalt ajánlanátok esetleg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb repülőjegyfoglalás mostmár online történik, tehát biztonságos, igen.


Ajánlom a Skyscanner.net oldalt, itt beírod, hogy honnan hova akarsz repülni, mondjuk Budapest London, bejelölöd a dátumot és ár szerint kilistázza a lehetséges repülőutakat.


Nem árt szétnézni pár Budapestről induló fapados légitársaság járattérképén sem pl. Wizz Air, Ryanair, Easyjet, mert nagyon jó ajánlatokat lehet kifogni.


Én pl. tavaly nyáron eljutottam a Wizz Air segítségével Ázsiába (Antalya, Törökország) egész olcsó áron.

2012. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Csak online vettem eddig, magadnak nyomtatod ki, azt kell vinni, weben csekkelsz be. Saját oldalon csináltam eddig, közvetítőn keresztül még nem.
2012. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megbízható. Én inkább a légitársaság honlapjait ajánlom, szerintem ott a legolcsobb. (annyi, hogy ott nem lehet összehasonlítani az árakat).

Viszont arra figyelj, hogy minden adat helyes legyen. Ha elrontod a foglalást, akkor nagyon drága a javítás és néha nem is lehetséges.

2012. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megbízható. ha nem megy közben tönkre a légitársaság.

Jó a repjegy.hu is. Kényelmes, elég jó járatokat és árakat hoz ki. Persze nemfapados kategória, bár ki tudja...

2012. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%-osan megbízható. RYANAIR-t ajánlom.
2012. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!