Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol nyaraljak? Milyen igazán...

Hol nyaraljak? Milyen igazán szép helyeken jártatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék szép helyekre eljutni. Ha van tapasztalatod, írd meg nekem! Elsősoban tengerpart, vízpart mentén keresgélek.
2012. márc. 31. 11:46
 1/7 anonim válasza:
100%
horvátország :) egyiptom, mi idén oda szeretnénk menni..gyönyörű hely :)
2012. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, először tudni kéne, hogy mennyit szánnál rá, milyen igények vannak.
2012. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Horvátország :) Olaszországnál is jobban tetszett.
2012. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Montenegró-Herceg Novi
2012. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek azonban valami irányelvet ha tudnál mondani vagy városnevet, hogy merre keressek! Meg fontos lenne hogy menny időre és tényleg mennyit szánnál rá, esteleg hányan mennétek? hogy akarsz utazni (repülő vagy autó)??
2012. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem utazási ajánlatok érdekelnek, hanem tapasztalatok szép helyekről. Hogy hogyan jutok el oda, mennyi pénzből és mennyi időre, azt majd megoldom. :) Elsősorban tényleg az érdekelne, nektek mi tetszett nagyon. Láttátok, éreztétek, ízleltétek,... és magával ragadott....
2012. ápr. 12. 12:56
 7/7 anonim válasza:

Szerintem menj el egy hajóútra! Nagyon sok szép helyet tudsz így megnézni, és maga a hajó is szuper, egy úszó szálloda tulajdonképpen:) Életem egyik legjobb élménye volt! Ha megteheted, mindenképp érdemes kipróbálni:)

[link]

2014. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!