Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kik a gideonisták, akik...

Kik a gideonisták, akik Bibliával látják el a szállodák szobáit?

Figyelt kérdés

Ha egy ilyen bibliát elviszek, rossz szemmel néznek rám?

Én, ha gazdag volnák és elkötelezett terjesztője a Bibliának, kimondottan örülnék, ha valaki ellopna tőlem ilyen könyvet.


2012. ápr. 1. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
78%
Szerintem ha bemész egy általad szimpatikusnak vélt egyház plébániájára és megkeresed az ottani papot, biztos kérhetsz egyet, szívesen ad, és akkor nem kell lopnod.Lopni? Bibliát? Szerintem azt sem szabadna.....
2012. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak azért firtattam az eltulajdonítási dolgot, mert egy ismerősöm nagyon leszólt érte. Gondolom, hogy vannak még olyan emberek ma is, mint a Nyomorultakban a papocska, akit Jeanvaljean meglopott.

Mivel a Biblia ellopását itt sokáig nem minősítette senki, vettem a fáradtságot és feltettem a kérdést a Wikianswers.com testvérlapra. Itt a válaszuk:


Most hotel Bibles are placed the Gideons. If the Bible is placed by the Gideons, then they're okay with people taking them. As Paul Kleinau of the Staten Island camp of the Gideons put it:


"If somebody came in and stole the Bible--which is great, that's a positive thing--we'll replace it."


(ha valaki ellopja a Bibliát a szobáról- ami nagyszerű, pozitív dolog- teszünk helyébe egy másikat)

2012. ápr. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!