Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Még nem voltam Erdélyben, ha...

Még nem voltam Erdélyben, ha odautaznák, kirándulni, akkor eltudnék ott napokig mászkálni anélkül hogy találkoznék valakivel? Volt a Túlélés Törvényei-ben egy epizód, amikor Bear Erdélyben medvesz@rt evett, láttátok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 22:34
 1/6 A kérdező kommentje:
De komolyan,tudnák ott 'túlélőset'játszani?
2012. ápr. 2. 22:43
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy sűrűn lakott?
2012. ápr. 2. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Kárpátokban biztosan valamelyik erődben ellehetnétek. Ott nem igen lakik senki.
2012. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen. Esetleg délen a havasokban, de ott meg életveszélyes.
2012. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ennek még utánanézek majd jobban is,csak kiváncsi voltam,hogy tud -e valaki erre válaszolni,köszönöm.
2012. ápr. 3. 01:51
 6/6 anonim válasza:
100%
Hát barátom én erdélyi vagyok és azt mondom ha itt elakarsz tévedni akkor eltudsz szóval ha nincs tapasztalatod hogy hogyan kerűlj ki a szarból és h mit csinálj ha megtámad egy medve mondjuk ami errefele gyakori pl hozzánk bejön rendszeresen a medve a faluba s nem 1 nem 2 én is kutyákkal védekezem ellenük! Személyszerint meg tapasztalatom alapján ne akarj eltévedni olyan helyen amiről nincs térképed vagy nem ismersz! Mi is szoktunk sátrazni erdő mellett haverokkal de eddig még gond nem volt! S ha lehet egy jó tanácsom avagy kettő készűlj fel rá és kerűld a medvéket!
2012. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!