Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A booking.com-on ha szállást...

A booking.com-on ha szállást foglalok hogy történik a fizetés?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy zárolják az összeget a bankkártyán, csak azt nem, hogy ezt rögtön a foglalás után, vagy érkezés előtt teszik? Csak, hogy tudjam, hogy legyen elég pénz a kártyámon.
2012. ápr. 7. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb szállásnál nem zárolnak semmit sem, a fizetés pedig a helyszínen történik. Ha meg nem jelensz meg, csak akkor vonják le az első éjszaka árát.
2012. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kell előre fizetni a neten foglaláskor, akkor a szállodában kell majd fizetni. Én a legtöbb helyen azt tapasztaltam, hogy az érkezés napján ellenőrzik a kártyát, ami sajnos azzal jár, hogy az összeg zárolódik és majd ténylegesen fizetni kell, akkor ez a zárolt összeg már nem használható fel. Ezért nem árt ha dupla, de inkább tripla fedezet van a számládon.
2012. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2 féle foglalási lehetőség van a booking.comon, az egyik a nem visszatérítendő, amikor a kártyádról levonják az összeget amikor foglalsz, és utána már nem változtathatod vagy törölheted a foglalást, a másik amikor a szállodában fizetsz. Ha nem jelensz meg, az a szállodától függ (a Terms and Conditions-ban eltudod olvasni hogy melyik szállodára mi vonatkozik)hogy hány éjszakát vonnak le. Ha túl későn törlöd a foglalást - szintén szállodától függ -, hogy hány éjszakát vonnak le a kártyádról. Ha esetleg blokkoltatnád a kártyádat a bankkal a szálloda akkor is letudja venni a pénzt. (szállodában dolgozom)
2012. máj. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!