Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögországba megyünk nyaralni...

Görögországba megyünk nyaralni és érdekelne az, hogy ha viszünk vizforralot és ott felforraljuk az ottani csapvizet fogyaszható lenne-e? Biztositás kötelező-e, és hol lehet biztositást kötni ami jó is! Hálózati feszültség az hány Volt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A víz forralása után fogyasztható a víz.

Biztositás nem kötelező, de érdemes. Vannak ezek a biztositási alkuszos portálok, ott érdemes szétnézni.

Hálozati feszültség 220~V, egész európában, inkább azt kellene megtudni, hogy a dugaszló aljzatok olyanok-e mint a miénk? Az eltérő szabvány lehet.

2012. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bizositást nindenképpen kössetek.Ezen nem szabad spórolni.A kinti orvosi ellátás akár milliokba is kerülhet.

Én tizen éve oda járok és többször is igénybe kellett vennem a bizositást.

Borultam motorral,ugrottam tengeri sünbe,csipett meg vad méh,lett torokgyulladásom,napszúrásom,hirtelen ennyi jutott eszembe.

2012. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!