Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol érdemes eurót váltani...

Hol érdemes eurót váltani (nyaraláshoz)?

Figyelt kérdés
Utazási iroda, bank?
2012. ápr. 30. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bankban mindig drágább...

Inkább ilyen kisebb pénzváltóknál, amik a bevásárlóközpontokban (is) vannak.

2012. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Keleti pályaudvarnál a nemzetközi jegypénztáraknál van egy kis pénzváltó, talán Kinizsi Bankos. Nem a nagy, ami a vágányok mellett van, ez kifelé a Thököly út felé a pénztárak "mögött" van.

Ott nagyon jó áron váltanak, én mindig ott váltok.

2012. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a kisebb pénzváltókat favorizálom, de azért észnél kell lenni, a nagyon turistás helyeken (pl. a Keletiben a nagy pénzváltónál) lehúznak. Hasonlítsd össze pár helyen az árfolyamokat. Állítólag pl. a Blahánál az Oktogon felé indulva bal oldalon vannak jó pénzváltók, de ezt személyesen nem tudom megerősíteni, én leginkább a soroksári Auchanban váltok.
2012. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is, hová mész?
2012. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kiflitolvaj ***** válasza:
A legjobban az éri meg, ha kártyával fizetsz, így középárfolyamon lesz elszámolva. Adott esetben még a kinti készpénz felvétellel (ATM) is jobban jársz, de ennek a költségeire rá tudsz kérdezni a bankodnál.
2012. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szlovéniába készülök. Az ATM-es pénzfelvétel is egész jó ötletnek tűnik.
2012. máj. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!