Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lima vagy Rio + Lima?

Lima vagy Rio + Lima?

Figyelt kérdés

A rokonaink Peruban élnek, ezért 3-4 évente kimegy az egész család. Úgy volt, hogy idén megyünk, de sajnos nem jött össze. Jövőre tutira tudnánk menni és akkor megnéznénk a Machu Picchut is, mert eddig sajnos csak Limában és környékén voltam. Mostjött az ötlet, hogy ugye 2014-ben VB lesz és mehetnénk Rioba, persze ha már ott vagyunk Limába is, de akkor gondolom már nem lenne idő utazni Machu Picchuba(bár lehet, leginkább az a baj, hogy picit türelmetlen vagyok, és 2014 olyan messze van:)). A nagyszüleim addig biztos jönnek MO-ra, de a többi rokon is hiányzik. Szerintetek melyik jobb? 2013-ban Lima, vagy 2014-ben Lima, és Rio is?

13/L (bár ez nem számít)



2012. máj. 6. 15:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a pénz nem számít:)
2012. máj. 6. 15:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nehéz lenne választani.

Én inkább jövőre Lima+Macchu Picchut választanám, M. P. egy hajszállal legyőzi Rio-t, ami szintén nagy élmény lehet. És mindhárom helyre nem tudtok menni 2014-ben, ha a pénz úgyse számít?

2012. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel egy gond lehet, Rio nem ott van, ahol Lima. Értsd: nagyon messze.

Kb annyira, mint München és Újdelhi. hááát... akkor feltehetném én is a kérdést:


München vagy Újdelhi + München? :-)

2012. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De miért baj, hogy távol van? Ott vagyunk Rioba 2 hetet aztán elutazunk Limába..
2012. máj. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!