Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen gyakran utazol külföldre?

Milyen gyakran utazol külföldre?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert mondjuk én még fiatal vagyok (13), de van olyan osztálytársam, aki még nem volt külföldön, vagy nem utazott repülőn, és ezen picit csodálkoztam, pedig én sem voltam sok helyen. Eddig úgy hány helyen jártál és hol? Mikor voltál először külföldön?

2012. máj. 9. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit sem érdekes, hogy még nem utazott repülőn, az meg hogy még nem volt külföldön az is ehhez köthető, mivel mindegyik drága.


Én kisebb koromban a Balatonon nyaraltam, mindig 1 hétig, amiből 5 napot esett rendszerint az eső.

Aztán amikor más szelek fújtak úgy 2x voltam autóval Olaszországban, ott is 1 hétig.

Utána nem mentünk ha jól emlékszem pár évig sehova, max. egy hétvége a Balatonon.

Mostanában pedig Németországba megyek évente 1x, ahova rendszerint meghívnak, így szállást nem kell fizetni. Ha nem hívnának meg akkor biztos nem mehetnék oda.


16

2012. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki engedheti meg magának a külföldi utat,vagy a repülés élményét.

Én 34 évesen ültem először repülőgépen.Apám több mint 70 éves,soha nem volt külföldön,soha nem repült.

A húgom 35 éves és még ő sem repült.Nagyon sok ismerősöm,barátom van akik szintén soha nem voltak külföldön..Ha te 13 évesen már többször utaztál,repültél,akkor örülj annak,hogy a szüleid révén ilyen lehetőséged van.Nem mindenki ilyen szerencsés.


De mondok egy érdekességet.

Angliában élek,és dolgozom.A kollégáim többsége angol.Sokat beszélgetek velük,és azt tudtam meg,hogy az angoloknak több mint a fele,sosem hagyta el a szigetet,sosem utazott külföldre..Engem is meglepett,hiszen azt hittem,az angolok nagy utazok..De kiderült,nem mindenki engedheti meg náluk sem.

2012. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

13 éves korba azért nem adatik meg mindenkinek, hogy repülővel elutazzon valahová.

28 éves vagyok és még nem ültem repülőn.Sajnos nincs lehetőségem, de ettől függetlenül 4 éve eljárok évente egyszer Horvátországba és minden nyáron 1 napra a Balatonra.

24 éves koromig, csak NÉGYSZER voltam nyaralni a szüleimmel, akkor is belföldön

2012. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok, nem voltam még külföldön, soha nem ültem még repülőn, vonatozni kb. 5 évente egyszer szoktam, autóban ülni mondjuk félévente. Egy dolog szinte mindennapos, ez pedig a busz.
2012. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

3. hozzászóló vagyok. Elfelejtettem leírni,hogy édesapám és édesanyám 55 évesek, és 2 éve voltak először a horvát tengerparton és külföldön is, de csak 3 éjszakára. ez is örök emlék volt számukra.

Azért azt kívánom Neked, ha teheted, akkor utazz, de azért ne felejts el arra gondolni, hogy más ezt nem teheti meg.

2012. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Persze sosem néznék le valakit azért, mert nem teheti meg Kíváncsiságból kérdeztem, mert meglepett, főleg, hogy az a lány, akitől kérdeztem folyton jó cuccokban jár, meg tízezrekkel a pénztárcájában..
2012. máj. 9. 21:52
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki jó cuccokban jár, nem jelenti azt, hogy tele van pénzzel, még akkor is, ha a pénztárcájában pihen 1-2 db 10ezres. Otthon pedig hiába vannak aranytányérok, ha üresen kong a spejz és a hűtő...
2012. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy az is lehet, hogy jól élnek, de inkább jó cuccokra költenek, vagy szép házra, mint utazásokra.
2012. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező!


Te merre jártál eddig:

én Horvátországban, Olaszországban, Szlovákiában, Ausztriában és Szerbiában

2012. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként csak Magyarországon nyaraltam. 20 évesen voltam Bécsben vonattal, aztán 21 évesen (amikor elindult a Wizzair Magyarországon) repültem először.

Most párom munkájának köszönhetően évente 3-4 alakalommal repülök.

Szerintem egyáltalán nem furcsa az ha valaki jó modú és nem repül. Külföldre lehet menni autoval is. Magam is nagy rajongója vagyok a hosszú utaknak, nincs is jobb, mint elmenni autokázni külföldre, megállni nézelődni, több helyen is. A repülősnél ez hiányzik.

2012. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!