Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Szlovákiába megyünk át 1-2...

Bubii98 kérdése:

Ha Szlovákiába megyünk át 1-2 órára osztálykiránduláson akkor vinni kell útlevelet? Mert nekem még nincs személyim és útlevelem sincs :S

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiába nincs útlevél és nem is kellene mivel Eu ország , egy uniós országba sem kell útlevél.Személyi vagy jogosítvány az jó lenne ha nálad lenne.
2012. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor csináltass egy személyit, mert mindenféle személyes okmány nélkül problémás átlépni az országhatárt.
2012. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp kéne hogy legyen személyid, személyit azt már lehet 14 év alatt is csináltatni de még nem kötelező. Ha átlépitek a határt nincs ellenőrzés simán átlehet menni csak arra számítani kell hogy rutin szerűen megnézik az irataitokat. Szerintem csináltass egyet és kérj ideiglenest azt már el kell fogadják ha addig nem készül el a rendes.
2012. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Személyi vagy útlevél kell, a jogosítvány sem elegendő.
2012. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen csekély annak az esélye hogy 1-2 óra ott tartózkodás alatt a szlovák rendőr igazoltat egy iskolás csoportot..
2012. máj. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!