Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha valahova utazok messire és...

Ha valahova utazok messire és nem veszek be utazó tablettát akkor hogyan, és mit kell ccsinálni hogy ne hányjak a buszon?

Figyelt kérdés
nem birom az utazást de azt az orvosságot meg nem akarom megenni, úgyhon légyszives ne is mondjátok hogy egyem inkább meg!!!
2012. máj. 24. 15:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocs a helytelen írásért csak telóról egy kicsit nehezebb (érintős)
2012. máj. 24. 15:31
 2/11 anonim ***** válasza:

úgy vélem 2 választásod van:


1. Dedalon

2. behánysz

2012. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utazz vonattal. Én se bírom a buszt, ezért nem is szállok fel rá. Ilyen egyszerű :)
2012. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. válszoló mit írtál a behány előtt?

2.válaszoló kirándulás /busszal

2012. máj. 24. 16:14
 5/11 anonim ***** válasza:
B6 vitamin tabletta. Jó a hányingerre és a hányás megelőzésére. Nagyon jó még a Daedalon tabletta is.
2012. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyél utazás közben savanyú cukrot és legyen nálad hideg, szénsavmentes víz. Ez mindig segít. És minek érintős telefon, ha nem tudod használni?
2012. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kiflitolvaj ***** válasza:
A Cerucal sokkal jobb, mint a Daedalon.
2012. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én repülőre mindig Daedalont veszek be és így még sosem volt gond! Kicsit elálmosít, lenyugtat és nincs zöldike.


1. voltam


24/L

2012. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Cerukal tud hasmenést okozni, nem érdemes.
2012. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Cerucal valóban erősebb, mint a Daedalon, viszont ha vírusos hányásba szenvedsz, Cerucal akkor javasolt.

Pár éve refluxom volt, és az orvos cerucalt írt fel napi 3szori szedésre. Hát az nagyon elálmosít, és gondolj bele milyen hatást váltott ki a munkahelyemen.

Tehát, ha rosszul vagy a buszon, akkor a B6 vitamin is sokat segít, nekem az használt igazából.

Daedalonból pedig a tabletta és ne a kúp. Kúp az a hányásos betegségbe is, de nekem mindig hasmenésem van tőle.

Javaslom még, hogyha hányingered van a buszon, akkor rágózz rágózz!

2012. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!