Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ryanairnál hogyan módosíthatom...

Ryanairnál hogyan módosíthatom a lefoglalt jegyeimet, ha nem tudunk elutazni? Gondolom a törlés nem éri meg, vagy nem is lehet, biztosan sokat buknék, ezért gondoltam a módosításra inkább?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 02:00
 1/7 anonim válasza:
Hogy érted, hogy módosítani?
2012. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy olyan menüpont, hogy "Foglalásaim kezelése", ott kell szerintem lennie a módosításnak, de szerintem az sem lesz olcsó.
2012. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy nem tudom mit csináljak,hogy a lehető legjobban jöjjek ki anyagilag a szitubòl, mert betegség miatt úszott az utunk, ráadásul 5 főre van a repjegy! Mòdosítanám,de még fogalmam sincs mikorra, ez a baj...töröltetni meg azt hiszem nem lehet, meg ha lehetne is tuti nagyobb bukás lenne...de szeretnénk menni mindenképp, de még totál nem tudni mikor :(
2012. jún. 8. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha te sem tudod, hogy mikorra akarod módosítani, akkor más sem fogja tudni.
2012. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, hogy mikorra módosítsam, hanem mi a teendő, ha nem akarom bukni a jegyárakat
2012. jún. 8. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy van a ryanairnél, de fapadosoknál általában olcsóbb új jegyet venni, mint a régit átiratni... szóval nagyjából buktad a jegyeket.
2012. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

A dátum módosításának sajnos van anyagi vonzata,nem is valami alacsony összegről van szó,főleg 5 jegy esetében.

A fizetendő összeg változó,de olyan 80-100 Euro/jegy körüli díjra számíts...

Sajnos én is voltam már ilyen helyzetben,náluk és más fapados társaságnál is,és eddigi tapasztalataim alapján ez mindenhol (legalábbis a fapadosoknál) így működik.

Egyébként telefonon biztos tudnának pontos összeget mondani,csak sajnos a magyarországi iroda felhívása egy külön történet,kb. annyi az esély arra,hogy felveszik,mint arra ,hogy találkozol az utcán Vilmos herceggel .(Megvan nekem kb. 5-6 telefonszámuk,eddig bármikor hívtam őket SOHA nem tudtam beszélni senkivel,mert állandóan foglalt...OFF:Az mondjuk szerintem vitatható ,hogy mennyi az esély arra,hogy reggel 9-től este 8-ig folyamatosan beszélnek valakivel 6 vonalon,de mindegy)...

Egyébként a honlapjukon van egy olyan menüpont,hogy "foglalásaim kezelése",vagy valami ehhez hasonló,ott megpróbálhatod,és lehet a végén kiírja,hogy mennyibe kerülne Neked ez az egész...

Remélem sikerül megoldani a problémádat!

2012. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!