Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Gyalogtúrát tervezek a föld...

Baranczó Imre kérdése:

Gyalogtúrát tervezek a föld körül! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Ehhez szponzorokat, és tanácsadót keresek! Nincs szükségem csak a legfontosabb dolgokra, pl. : ami szárazon tart ha olyan az idő, sátor ami könnyű, és gyorsan felállítható. Lábbeli, ami bírja a strapát, eszközök amik fontosak lehetnek navigáláshoz, stb. Elsősorban magyar gyártók termékeivel szeretnék útnak indulni, hogy ismerjék meg, és lássák mindenfelé a MAGYAR minőséget! Elérhetőségeim megtalálhatók itt: facebook.com/imre. Baranczo Szóval?

2012. jún. 14. 20:32
 1/8 anonim válasza:

Ha lenne pénzem egy forintot nem költenek rád.

Hogy lehet így hozzáállni, h olyan anyag, ami szárazon tart...

Látszik, h amatőr vagy, de nagyon.

Szerinted rádbíznának egy ilyen feladatot?

Konkrét tervvel meg listával, h mit vinnél magaddal( amit persze el is bírsz) meg egy-két futó bajnoki címmel viszont már költenék rád.

2012. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is komolyan gondolod, hogy gyalog akarod megkerülni a Földet, akkor télen kell átkelned a befagyott Bering-szoroson. Ha te azt lemeccselted az orosz hatóságokkal, hogy te több hónapig fogsz Oroszországban tartózkodni, ott mindenfelé szabadon sátrazni, majd a Bering-szoros jegén át távozni az országból, na akkor kezdj el szponzorokat keresni, mert addig komolytalan vagy.
2012. jún. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval teljesen egyetértek.
2012. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább egy Kék-Túrán végigmentél már vagy csak hirtelen kipattant az ötlet a fejedből, hogy gyalog nekivágsz a Földnek? Szerintem a határig sem jutnál el gyalog, az ilyenbe pénzt ölni felesleges, gyakorolj még pár évet.
2012. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ivanics István és öccse Ferenc is neki vágtak ennek 5 éve! De a pénz nagy úr, sajna ez tartja vissza ismét őket! Már fel akarják adni!


Egy hónapban 535-595 euróra van szükségük (Élelem: 370-420 euró, sátrak és hátizsákokra való spórolás: 75 euró (évente váltják), ruházat és cipőre való spórolás: 70-80 euró (3 havonta váltják), egyéb apróságok: 20 euró)!


Szóval ami biztos anyagi támogatás nélkül ne induljon el senki! Nekik is vannak támogatóik akik küldenek pénzt, de ez úgy 200 euró amiből nem lehet normál körülmények közt élni! 50 kiló alatt meg aki napi 30km-t cipeli a 20-30 kilós táskát, annak csak gratulálni tudok! :)

2012. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valóban kezdő vagyok! Ez azt jelenti, hogy le kell oltani? Köszi... Sokat olvastam, tanultam! Valóban ember feletti teljesítményekre lehet szügség! De ez nem azt jelenti, hogy fikázni kell aki buta még a témához! Igazából már találtam mást, ami lehet még ettől is nagyobb kihívás! :)
2012. dec. 17. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom körbe akarod úszni a Földet...
2012. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkerülni a Holdat vitorláshajóval! Na az aztán az igazi kihívás...
2012. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!