Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Keresek egy hegyet, inkabb...

Keresek egy hegyet, inkabb szakadekot melyik lehet?

Figyelt kérdés
Hires szakadek/volgy szeru nagyon mely, a vilagon van. Azt nem tudom, hogy europaban vagy hol. Nem a ram-szakadek, segitsetek:)
2012. jún. 14. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Te magyar vagy?
2012. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem magyar a telefonom. Amugy kicsit se vagy bunko :) egy olyan kirandulasos helyet keresek, ahol nagyon nagy szakadek van es le lehet bamulni a melybe, naranccsargas barnas szinu homokos kornyek, KULFOLDON
2012. jún. 14. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:

En is azt hittem, hogy kulfoldi vagy. Nem az ekezetek hianya miatt, hanem ahogy irsz.


Most hegy vagy volgy? Melyik? Mert nem mindegy. A Mount Everest egy nagyon hires hegy, ami a labanal helyezkedik el volgy, az kevesbe hires.


A Death Valley egy nagyon hires volgy, vannak korulotte magas hegyek, de azok feleannyira hiresek.


Ha kulfoldon van akkor minek emlited a Ram szakadekot?


Vedd elo a foldrajz atlaszt, vagy hasznald a Google-t.

2012. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ne haragudj, kérdező, de nem vagyok bunkó. A megfogalmazásod olyan zagyva, hogy arra következtettem, hogy nehézségeid vannak a magyar nyelvvel. Nem magyar telóról is lehet helyesen ni, ékezetek nélkül. Lásd, második válaszoló, neki érdekes módon sikerült. Szívesen segítettem volna, de nem igazán lehet értelmezni a kérdést.
2012. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ni=írni
2012. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amit kerestem, az a grand canyon volt, azért köszi
2012. jún. 15. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!