Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Köldökpiercing miatt besípolha...

Köldökpiercing miatt besípolhat a reptéren a kapu?

Figyelt kérdés

Nemrég szúrattam köldökpiercinget, 2 hónap múlva utazok, elvileg pont annyi a gyógyulási idő, de akkor sem szeretném ki-be kapkodni a reptéren.

Van gond ebből szerintetek, ki kell majd vennem?


2012. jún. 15. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy besípol, de ha megmutatod, nem hiszem hogy kivetetik.
2012. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább vedd ki, nekem fogszabira sípolt, elég körülményes ha jelez a detektor, motozás, cipőellenőrzés... Azt az egy percet amíg kiveszed-átmész-visszateszed csak túléled.
2012. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt gondom belőle, pedig nagyon sokat utaztam, amikor bent volt. Szerintem feleslegesen ne vedd ki, mert ha besípol, akkor úgyis félreállítanak, és detektorral megvizsgálnak, ami egyből jelzi hogy hol van fém rajtad, és akkor megmutatod.

Attól függ, hogy milyen erősségűre állítják az ellenőrző kaput, ha túl erős, akkor sípol orrba-szájba mindentől.

2012. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én besípoltam miatta, egy nő megmotozott (kb. 2 mp alatt végigfuttatta rajtam a kezét), akkor jutott eszembe, hogy esetleg a piercing a ludas... szóltam neki, felhúztam a pólóm, elővette a kézi detektort (vagy mi a neve), odatette a hasamhoz, csipogott az is, és mehettem tovább.


Előtte kb. 6-7x voltam piercinggel reptéren, akkor egyszer sem csipogtam, szóval fontos, hogy miből van.


Ami becsipogott, az egy aranyozott ékszer, előtte az orvosi fém (amit szúráskor beletettek) volt betéve, az nem csipogott.


Szerintem teljese felesleges kivenned, ha becsipogsz, akkor sem lesz gáz, nem nyomnak a földre és bilincselnek meg.

A cipőt egyébként is le kell venni, ha olyan a talpa, hogy akár valamit be is tudnál csempészni benne.

2012. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"ha besípol, akkor úgyis félreállítanak, és detektorral megvizsgálnak, ami egyből jelzi hogy hol van fém rajtad, és akkor megmutatod."


El se merem képzelni hogy akkor mi a forgatókönyv intim piercing esetére... (:D)

2012. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
intim piercing . jóég.
2013. márc. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!