Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » NEI PORI milyen?

NEI PORI milyen?

Figyelt kérdés
milyen boltok vannak?csak ilyen útszéli árusok, vagy vannak mondjuk nagyobb élelmiszerboltok, ékszerboltok, stb? miket lehet csinálni? mekkora kb. a területe a városnak? milyen élményeitek vannak róla?

2012. jún. 19. 22:21
 1/1 anonim válasza:

Én 2x voltam ott,és bármikor visszamennék. Nagyon szép hely,gyerekbarát,mert sima,homokos,és nem túl gyorsan mélyülő partja van. A város nem nagy,de épp elég. Nem tudom,nagyobb élelmiszer bolt alatt mekkorára gondolsz,de ilyen pl Aldi nagyságúak sincsenek,csak a mellett lévő városban ha jól emlékszem interspar. Azt is csak azért tudom,mert egy rossz idős napon elmentünk 'felfedezni',nem is nagyon kell,vannak kisebb boltok,amikben mindent ugyanúgy meg lehet kapni. Ékszerbolt is van, nagyon szép ezüst dolgokat lehet venni,nem túl drágán,és nem is egy helyen. Mi végig fürödtünk,egyszer kipróbáltunk egy olyat,hogy csónakkal húznak egy ilyen nagy (és masszívabb) úszógumiban. Mellette van egy nagyobb város,ahol van egy vár. Mi nem mentünk fel így nem tudom mi az. De a két város közül Nei Porit ajánlom a partja miatt. A part felett,az első utca végig van étteremmel,és nem egy van,ahol magyar kiszolgálók is vannak. De nem csak az éttermekben,ékszerboltokban is. Nem tudom,hogy ha mész/tek,akkor hogy. Amelyik üdülési irodával mi mentünk, szerveztek programokat Athénba,fel az Olümposzra,vagy hajóval egy szigetre.

Én csak ajánlani tudom,gyönyörű hely

2012. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!