Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha 2 napos "túrára" megyek,...

Ha 2 napos "túrára" megyek, akkor nem gáz, ha csak kis táskát viszek magammal napközbe?

Figyelt kérdés

ilyen kistáksám van, belefér 2 fél literes üveg, az irataim, pénz, zsepi meg még egy kicsi kaja is [link]


Nagy hátizsákot nem akarok vinni, mert amúgy se vagyok az a nagy kajás, vagyis így napközbe túra közbe nem tudok enni, csak egy kicsit, úgyhogy úgy gondoltam belegyömöszölök egy zsemlét meg vannak ilyen kis rágcsijaim (pl. tucc snack) és ennyit vinnék. Amúgy csak ilyen városnézés lesz, szóval nem hegymászás, de nem tudom kiröhögnek-e a többiek, ha csak ennyi cuccot viszek magammal:/


2012. jún. 22. 11:38
 1/3 anonim válasza:
ha belefér a pótruha, akkor nem gáz, viszont pénzt vigyél, kaját-piát tudsz venni a városban.
2012. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szállás hogy oldott meg? ha csak városnézés van, ott tudsz kaját szerezni, nem kell ahhoz kellékeket vinned.
2012. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát a szálls az úgy van, hogy vmi koleszba leszünk, csak délelöttől estig városnézés lesz, meg várnézés stb, de közbe rájöttem, h lehet jobban járok ha nagyobb táskát viszek, mert ha ilyen meleg lesz,mint mostanában volt, akkor azért kell víz bőven. Meg mondták hogy napközben nem érünk majd rá megállni boltban, ezlrt vigyünk magunkal inni/ennivalót. Mert egyébként ilyen egyetemi túra lesz
2012. jún. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!