Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kell az életben...

Milyen gyakran kell az életben éjszaka utazni, és mennyire lehet "megoldani"?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, éjszaka elég ritkásak a járatok, nagyon sok idő míg hazajutok(az egyik Budapest határánál lévő kerületben lakom), és egyre csak telik az idő, minél később van annál veszélyesebb éjszaka kint sétálgatni. Szívem szerint korábban elindulnék mindig ( ezért kérdeztem milyen gyakran kell), hogy könnyebb legyen a hazajutás, de nem hiszem, hogy ez minden esetben megoldható lesz majd(pl: munkahely miatt). Nem vagyok egy bulizós alkat, még soha nem voltam bulizni késő éjszaka, de egyszer-kétszer azért kipróbálnám, viszont akkor elég problémás lenne a hazajutás. Őszintén szólva félek éjszaka egyedül utazni, és még ha lenne is valaki aki elkísér, az nagyon ritka, hogy legyen 2 olyan ember, akik olyan közel laknak, hogy szinte végig együtt mennek haza plusz, hogy pont ugyanakkor induljanak el haza(van aki korábban van aki később szeretne indulni), nem is értem, hogy akik sokat járnak buliba azok hogy vannak ezzel, hogyan oldják meg. Szóval meséljetek, ti hogyan oldjátok meg? Van valaki olyan helyzetben mint én?

2012. jún. 30. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is Budapest határán lakok, 2 óránként van éjszakai buszom, de eddig ez sohasem jelentett problémát. Bár nyilván veszélyesebb az éjszaka, azért ha csak nem valami nagyon gettó kerületben laksz (de ha városszéle, akkor nem hinném, hogy olyan vészes lenne), akkor elég minimális az esélye, hogy bajod legyen. Amúgy én se járok el túl sűrűn a kés éjszakába, általában 2-3 havonta egyszer fordul elő, hogy éjszakaival jövök haza. Egyébként a megoldás a bulizás esetén, hogy reggelig kell bulizni, és akkor nem az éjszakaival kell hazamenned:).
2012. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszélyes az éjszakai Budapest. Ha a kihalt, sötét részeket és a gyanús alakokat elkerülöd, aligha érhet baj.
2012. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!