Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ilyenkor kell tartózkodási...

Ilyenkor kell tartózkodási helyet bejelenteni?

Figyelt kérdés

Én Kecskeméten lakom, de Szegedre megek egyetemre, levelezőn. Szóval átlagosan heti 2-3 napot leszek Szegeden. Ilyenkor kell, vagy érdemes bejelenteni magam úgy, hogy tartózkodási helyként ott legyen Szeged a lakcímkártyán, lakóhely pedig marad Kecskemét?

Vagy ennyi időre ez felesleges?


2012. júl. 11. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy megy ez hivatalosan, de én pl több, mint egy éve lakok és dolgozok budapesten, de nem jelentettem be ide magamat egyáltalán, se ideiglenes, se állandó lakcímre

még nem volt ebből problémám

2012. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én 3 éve vagyok kolis (nappalin) és dolgozom mellette, igy havonta 2-3 napot vagyok csak otthon. nem jelentettem be magam, és nincs semmi probléma. koli cimére is jönnek leveleim, nincs semmi gáz vele. tök felesleges. ha bejelented magad lehet csak elveszited a kedvezményedet az utazásra (levelezősöknek lakhely és suli közt jár az 50% ugy tudom)
2012. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!