Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Diákként járatatok/jártok...

Diákként járatatok/jártok nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy amikor diákok-elsősorban középiskolások voltatok/vagytok-mennyire járatatok el nyaralgatni, utazgatni?és ha igen akkor hova?

Szerintetek az "baj", ha ilyen korban én pl. barátokkal nem igen járok el nyaralgatni?másnál is így van ez?köszi!


2009. júl. 13. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

énse nagyon járok el.

17 lány vagyok

nagyszüleimhez szoktam menni

most megyek majd barátommal 5 napra

de amugy nemnagyon

2009. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Én nem jártam. Nem szívesen költöttem már annyi idősen a szüleim pénzét, amikor tudtam jól, hogyha akarnám magam is megkereshetném.
2009. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Hát mint Magyarországon az ember 99% hó végén mi is kb 0 forintra jövünk ki ez aból ál hogy kaját veszünk rezsi néha egy kis 'luxus" mozi meg meki kb havonta egyszer . Autónk nincs... Szeptemberben leszek 16 tehát elméletben dolgozhatnék mivel nyár van de nincs meló... Anyuéktól ugye nagyon nincs mit elkérjek tehát nem tavaly voltam a család kamionos barátjával külföldön és azért is fáj nagyon h nem mehetek sehova mert akkor pont látam valamit de mégse láttam semmit


F/16

2009. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én most nyár elején voltam barátokkal sátrazni velencén, és hát nagyon jól sikerült. meghát most középsuli alatt minnél több helyre probálok eljutni.
2009. júl. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!