Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti szerettek repülőgéppel utazni?

Ti szerettek repülőgéppel utazni?

Figyelt kérdés
Én nem rég voltam először, nagyon féltem tőle, de rájöttem, hogy nagyon imádok! Szerintem csodálatos a felhők között szállni. Kíváncsi vagyok, ki szeret még a levegőben lenni? Köszi a válaszokat!
2012. júl. 27. 02:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
55%

mivel mindig fapadossal megyünk :D szűk a hely mindenki az arcodba liheg és a gyomrom is kavarog.Minden repülés szörnyű és kényelmetlen.A sok irritáló kisbaba sírása és a hangoskodó szendvics csámcsogó utas az őrületbe kerget. Közben persze kínálják a sorsjegyeket ajándékokat,meg ételeket a stewardessek.Marha jó mit mondjak :D !

Magát az érzést is utálom főleg a felszállást.

A landolást viszont szeretem,mást nem.

Ideje lenne már egy drágább repcsit kipróbálnom.

2012. júl. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem maga a repülés mint élmény bejön, viszont utazásra sokkal jobban szeretem a vonatot vagy a buszt, mert szeretem nézni a táj változását.
2012. júl. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Utalok repülni. Viszont a repülögepeket szeretem nezni. Illetve a repülöteren, tranzitban is imadok lenni. Nezni az embereket.
2012. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is fapadossal mentem eddig 2-er, de nekem nem volt semmi gondom vele, egyszerűen csak lestem ki az ablakon, teljesen rá voltam tapadva, de teljesen el voltam varázsolva, hát mind1, nem vagyunk egyformák... :)
2012. júl. 27. 09:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran utazok nem fapadoson, de nem sokkal jobb. Ott is kevés a hely és ott is vannak idegesítő tényezők. Sőt a légiutaskísérők sem kedvesebbek. Szeretek utazni, de maga a repülés inkább macerás. Mindig stresszelek, ezért volt olyan, hogy 2-3x is el kellett menni wcre indulás előtt. Nekem ráadásul a fülem is szokott fájni. De igazából csak egy borzalmas utam volt amikor 36 óra alatt értem az úticélomhoz, na az nem volt kellemes, főleg, hogy én nem tudok aludni a gépen. Mikor leszálltam hullámzott alattam a föld, úgy éreztem magam mintha tök részeg lennék. Szóval utazni nagyon jó, de repülni én nem nagyon szeretek.
2012. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek repülni, de csak a rövidebb utakon. Nekem már a 3,5 óra is kínszenvedés volt. Nem tudtam hogy ülni, hogy helyezkedni, a nyakam elzsibbadt az ablakon kifelé bámulástól, stb. Ha nem tudok ablak mellett ülni, akkor rámtör egy ilyen bezártság érzés és beszédülök totál.

Egyébként imádok repülni, de a le és felszállás a kedvencem. Számomra izgi az a pillanat, amikor elhagyják a kerekek a földet és az is amikor leszállásnál lehuppanunk. :)

2012. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok repülni, akármilyen hosszú az út:) Szoktam 8-9 órát is, és nagyon szeretem:) Fapadossal is repültem már, de leginkább "normálissal" szoktam. Szerintem rövid utakon nincs nagy különbség a kettő között.

13/L

2012. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én 3x voltam,London,Prága és Athén,de mindig túl rövidnek éreztem az utat :D a leghosszabb London volt,2 órás,de tökre akartam volna még menni..én imádom azt az érzést mikor felszállunk meg a leszállást is,föntről pedig a látvány..hát én imádom:) de mikor egyszer kisebb viharban voltunk a felhők között a sötétben,na akkor nagyon féltem ._.

16/L

2012. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én utálok repülni, de még jobban utálok előtte várni.
2012. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
most jöttem haza 2* 7800 km utaztam 4* szálltam át hát mit mondjak az egész repülésem rettegés volt! ez a liftezés turbulencia meg folyton arra gondolni mikor áll le a motor vagy hogy mikor zuhanunk le... Ohh istenem. mikor leszálltunk vagy milliószor köszöntem meg az intenek hogy "haza" értem
2014. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!