Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülőre érdemes kutyust vinni?

Repülőre érdemes kutyust vinni?

Figyelt kérdés
van egy 3 éves csivavám és a családommal őszi szünetre mennénk. Vigyem el? Mert ha nem viszem akkor félek , hogy nem eszik semmit (már volt hogy 2 napra mentünk és otthon hagytuk , nem evett és nem is ivott)

2012. júl. 30. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

ez nem ilyen egyszerű

vállalod, hogy utána 40 napig karanténban lesz az adott országban ahová mentek a repülővel?

2012. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
48%
Szerintem el kéne vinned, ha nincs senki, aki adjon neki enni meg foglalkozzon vele. De az első válaszolót nem értem..
2012. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lora1328 válasza:
100%
Eléggé bonyolult szabàlyok vannak a repülögépen. Lehet hogy nem is viheted fel... Nem érdemes.. Bízd egy közeli baràtodra,rokonodra stb. Tudom nem könnyü ott hagyni a kutyust, de lehet nagyon megviselné az út.. :-)
2012. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem én de nagyon kicsi 2 és fél kilos meg félek hogy ne éheztesse magát
2012. júl. 30. 17:32
 5/7 anonim válasza:
de nincs olyan, akire rábíznád? vagy akkor sem eszik?
2012. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom a barátaim nem vigyáznának rá annyira mint én
2012. júl. 30. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg hova utaztok.

Ha szomszed orszagba, es a repulout kb. masfel oras, akkor lehet hogy megeri. Persze ezt elobb beszeld meg a szuleiddel, mert ok fogjak az extra dijat kifizetni, ugyanis kutyat szallitani repulon NEM ingyenes.


Igen, vannak orszagok, ahol karantenba teszik az allatokat, ezt elore tudakold meg annak az orszagnak a weboldalan (vagy a kovetseggel/konzulatussal beszelj) ahova utazni terveztek. Van olyan orszag is, ahova bizonyos eletkor alatt nem engednek be allatot, mert bizonyos kotelezo oltasokat az eb meg nem kapta meg.


Az ismerosomek Magyarorszagrol az USAba utaztak, a kutya szallitasi dij kb. annyiba kerult, mint az o repulojegyuk, viszont a kutyat a gep aljaban szallitottak (ketrecben) elelem es viz nelkul. Es Anglia nem engedi meg hogy az angol legterbe kutyat bevigyenek, igy nem utazhattak londoni atszallassal, hanem 2 atszallassal tudtak csak utazni, ami extra ido es extra megprobaltatas az allatnak.

2012. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!