Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Nyíregyházáról?

Mi a véleményetek Nyíregyházáról?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy Magyarország talán leg@arabb városa.

2012. júl. 30. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok nyíregyházi, de azért megkérdezem: jártál is már ott vagy csak látatlanban kérdezel ilyent?


Amúgy így írjuk (nem helyesen): legsz@rabb.

2012. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem jártam,azért kérdezem.

Meg sok embertől nem jót hallottam róla:

1. az emberek gyökerek,durvák,beszólósak

2. Tele van cigókkal.

2012. júl. 30. 22:17
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor már inkább Hajdúszoboszlóra megyek,egy kicsit közelebb is van,nem 250 km,hanem csak 190 km hozzám,üzemanyag is olcsóbb,meg jobb város is.
2012. júl. 30. 22:19
 4/16 anonim válasza:
94%

Nyíregyen tanulok:) És Ózdon élek:)


Nem szar város ,kicsit sem, sok a bolt, jó a suli, emberekből van mindenféle, de hol nem. Borsod megyei cigánylétszámhoz képest felszabadító amit ott tapasztalok. Vannak igen, olyan részek ahol sok van, de pl a belvárosban nem vészes.


Szóval szerintem aki nem járt Borsodba illetve Nógrádba annak lehet szar, de országos hírében is elég jó:)úgyh ennyi.

2012. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne szar? Szép, tiszta, modern. Annyi cigány van, mint máshol. Folyamatosan újul, folyamatosan fejlődik és szépül. Sok a középiskola, főiskola, tele van fiatalokkal, jó szórakozóhelyek vannak.
2012. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyíregyháza egészen jó hely. Persze munka ott sincs.


Cigányok nem nagyon vannak a városban és az emberekkel sincs annyira gond, mint távolabb, Szatmárban.


A jóléti rendszerváltás éveiben elég jól felújították, van 2 pláza, börtön, elég nyugis hely. Meg ott van Sóstó, ott állítólag van állatkert is, sajnos még nem voltam, de ott van a strand is, ami szintén jó.


Van egy szolid víztorony is a városközpont szélén. A kisvasút sajnos már nem jár, pedig jó lassú volt és kályhával fűtöttek a kocsikban.

2012. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Nyíregyházán élek! Nem szar város, modern, szép, és hétvégén viszonylag még csendes is. Sok gimnázium, középiskola van, de főiskola már nem sok ( konkrétan 1 vagy 2). De ne mondd nekem, hogy MO legszarabb városa, mert akkor nem jártál még az északi településeken...Ülj le 1-es. A nyíregyi autósok többsége valóban birka, jogsit nem adnék nekik, a beszólogatásokról meg csak annyit, hogy hol nincsenek! :D
2012. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az igaz,mindenhol vannak beszólósak.
2012. aug. 1. 20:15
 9/16 anonim válasza:
87%
nem szar sőt jó szerintem jobb mint budapest én lassan oda fogok költözni sok bevásárló központ éttermek, kávézók,parkok,erdők,ott van az erdei tornapálya is nagyon jót lehet ott bográcsozni vagy futni,edzeni egyébként akitől ezt hallotad az hazudik sokal tisztább is budapestnél :) (mondjuk én budapesten lakom de kifogok költözni) :)
2012. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
87%
ÉN már jártam a sóstón az állat kertjük nagyon jó és szép sokfajta állat van :) És az élmény fürdőbe is voltam most újítottták fel és egy starnddal van egybe de oltári klassz imádom minden évben elmegyünk oda :) szerintem a sóstó a legtisztább hely :)
2012. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!