Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova utaznátok el legszíves...

Ti hova utaznátok el legszívesebben?

Figyelt kérdés
És miért?
2012. aug. 3. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

USA, mindig oda szerettem volna. Most össze is jön idén végre. :)


Ha olyanra gondolsz, ami még csak terv, akkor az nekem: Róma, Milánó, Velence, Barcelona, Madrid (sosem voltam még egyik helyen sem, és nagyon érdekelnek), és London: itt már voltam, de nem sikerült mindent végigjárni, ami érdekelt volna, úgyhogy oda visszamennék.

2012. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most két hely van, ahova minden vágyam eljutni. Az egyik Bosznia-Hercegovina azon belül Szarajevó és Mostar, a másik, hogy bejárjam Dél-Franciaország vidékét Marseille-t, Nizzát...stb. Utóbbit nem tudom mikor jön össze, mert nagyon drága hely, de majd vmikor...
2012. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Florida, Hawaii, Bahamák. :)

Sosem jártam még szigeten, ezért egy ilyen luxus szigetre elmennék. :)

Floridába azért, mert érdekel, ennyi. :) Bár már jártam az USA-ban, de Floridában még nem, szóval...:)

2012. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Kanada, mert szerintem az a legszebb hely és nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyenek lehetnek a tájak élőben ha már a képektől is eláll a lélegzetem ha meglátom őket. :D
2012. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Olaszország, Maranello és Róma

Svájc úgy ahogy van érdekel

USA, Florida

2012. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
Phelps ágyába
2012. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Balaton és a legjobb barátokkal. :) Ugyanis annál jobb érzés nincs, mikor ott vagyunk, együtt és jól érezzük magunkat.
2012. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Előbbi vagyok.

Azért mert ezekről a helyekről sok jót lehet hallani.

2012. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Rómába...valamiért mindig is húzott :)
2012. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

USA-ba!! :) egy nagy körútra, mert gyönyörű helyek vannak arra és biztos teljesen más világ. Sajnos még nem jutottam el oda, de egyszer biztos sikerül!!

Valamin Bora Borára! :D

2012. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!