Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » MasterCard Prepaid Ryanaires...

MasterCard Prepaid Ryanaires utazáshoz?

Figyelt kérdés
Valaki igényelt már ilyet? Ha igen, akkor ennek mi a menete?

2012. aug. 9. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem a Moneybookers-nél van.


Itt egy leírás:

[link]


Úgy érdemes csinálni, hogy a kártya és a számla is EUR alapú legyen.

2012. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De neteller is jó. Ha sokat foglalsz akkor meg jobb ha mindkettő van. Neteller előnye, hogy teljesen ingyenes igényelni.
2012. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Moneybookers-en történt a számlanyitás? Ha megcsinálom euro alapúra és nekem van egy takarékszövetkezetnél bankszámlám, erről hogyan tudok a Moneybookers-es számlára eurot utalni? Ezt a részét nem értjük.
2012. aug. 9. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, közvetlenül a Moneybookers oldalán nyitottam a számlát. A feltöltés kétféleképpen történhet:

- rendes forint átutalással egy magyar forint számlára (a MB számlán már majd euróban fogják jóváírni, átváltva az aktuális árfolyamon)

- bankkártyás feltöltéssel (ekkor pedig a saját bankod árfolyamán váltják majd át az euró összeget forintra)


Mindkettő költsége kb. 2%. Én egyébként bankkártyával szoktam feltölteni, mindig akkor éppen jegyet akarok venni.


Még egy fontos dolog, hogy a Ryanair oldalán úgy érdemes a foglalást csinálni, hogy az árakat euróban írja ki, elkerülendő a dupla átváltást.

2012. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!